Gr I

16Gru2018

W zimny, grudniowy dzień Misie, dzięki Pani Agacie Witek, miały okazję przenieść się do kraju, w którym przez większość roku temperatura przekracza 25 stopni Celcjusza. Dzieci przywitały się w języku Tajów, a następnie nauczyły się tradycyjnego tajskiego tańca Fawn Leb. Dzieci mogły zagrać na prawdziwych tajlandzkich instrumentach, z czego największą przyjemność sprawiła nauka gry na bębnach. Misie miały możliwość założenia tradycyjnych strojów, fantastycznych i niespotykanych kapeluszy – wachlarzy i schować się pod parasolem z papieru. Zainteresowanie dzieci wzbudziły też dziwne metalowe pierścienie, które kobiety z plemienia Padaung noszą na szyi. Misie miały okazję same sprawdzić, czy pierścienie są ciężkie, biorąc je do rączki. Dodatkowo dzieci zobaczyły zdjęcia fantastycznych krajobrazów, pięknie pomalowanych słoni, małpek podkradających jedzenie, lazurowego morza i białego piasku. Przedszkolaki na chwilę przeniosły się do prawdziwego raju. Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Witek za zabranie nas w podróż, czekamy na więcej!

13Gru2018

Grudniowe spotkanie świąteczne, w gronie naszej przedszkolnej rodziny było refleksyjne, wyciszające i wprowadzające spokojną atmosferę świąt. Wspólne kolędowanie to świetna próba przed świętami.

5Gru2018

W naszym przedszkolu również był Święty Mikołaj! Misie były lekko onieśmielone, ale bardzo dzielne. Wszyscy byli grzeczni, więc prezenty były obfite. Do zobaczenia za rok Święty Mikołaju!

4Gru2018
1Gru2018

Misie dbają o wygląd sali oraz o stworzenie atmosfery świątecznej. Przygotowania idą pełną parą.