Gr I

10Paź2018
Sezon na grzyby rozpoczęty! Oczywiście tych czerwonych w kropki nie zbieramy, ale  ile jest zabawy, kiedy robi się je z łupinek orzeszków i patyczków.
2Paź2018
Dziś Misie postanowiły wzmocnić swoje organizmy przed zimą porcją pysznego soku. Napracowały się bardzo! A ile radości było, gdy próbowały wypić sok przez słomkę… Kilka osób świetnie dało sobie z tym radę.
25Wrz2018

Dzisiaj Misie ćwiczyły swoje paluszki. Ugniatały, ściskały, mieszały…. Zabawy było co nie miara. Trochę nabrudziliśmy, ale było warto 🙂

24Wrz2018

W poniedziałek, 24 września, grupa Misiów świętowała rozpoczęcie jesieni. Z tej okazji odbył się bal. Były tańce i zabawy oraz mnóstwo radości.

23Wrz2018
20 września grupa Misiów świętowała Dzień Przedszkolaka. Były tańce, zabawy i medale. Sama radość 🙂
14Wrz2018

14 września w grupie I mieliśmy wspaniałego gościa. Mama Zosi przyszła poczytać Misiom książeczki. Pani Ewelina zaczęła od lubionej książki dzieci – przygód świnki Peppy. Następnie dzieci poznały przygody Kici Koci, która po raz pierwszy podróżowała pociągiem. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania o Kici Koci na wakacjach i same zaczęły opowiadać o cudownych wakacyjnych wspomnieniach. Misie podczas słuchania bajek dowiedziały się również, w jaki sposób Kicia Kocia dba o czystość w domu i pomaga rodzicom podczas sprzątania. Misie miały okazję posłuchać też o trudach zawodu policjanta.

Na zakończenie Misie podziękowały Mamie Zosi za spędzony wspólnie czas przekazując laurkę – serduszko z odbitymi misiowymi paluszkami.
Serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie za zaczarowanie Misiów swym głosem. Zapraszamy ponownie!