Gr II

20Sty2019

Z cyklu „Rodzice – dzieciom” . W środę 15 stycznia odwiedziła nas mama Kingi, która czytala dzieciom książeczki o przygodach Tarzana i Martynki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały czytanych opowieści. Zuchy uwielbiają gościć swoich rodziców. Zapraszamy chętnych rodziców na wspólny czas  czytania w środy lub czwartki na godz. 9.00.

26Paź2018

W dniu 26.10 gościliśmy w naszej grupie mamę Mikołaja, która opowiedziała nam o swojej ciekawej ale zarazem niebezpiecznej pracy. Mama Mikołaja jest kierownikiem na budowie. Na co dzień kieruje pracami związanymi z mocowaniem rusztowań często przy bardzo dużych obiektach, po których później również się porusza. Wszyscy podziwiamy jej odwagę . Dziękujemy za zdjęcia, które mogliśmy obejrzeć, rekwizyty i poświęcony dla nas czas. Zapraszamy rodziców do dzielenia się z nami swoimi pasjami i do prezentacji swoich zawodów.

Dziękujmy

3Paź2018

Dnia 3.10.2018 r. nasze Zuchy ćwicząc rymy przygotowywały wspólnie pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe oraz, na deser koktajl owocowy. Każdy dodał swoje ulubione owoce, a co z tego wyszło? Zobaczcie sami 🙂

27Wrz2018
27.09.2018 r. nasze przedszkole zamieniło się w fabrykę mydełek. Mieszaliśmy różne kolory i zapachy, każdy Zuch przygotował swoje własne mydełko w wybranym przez siebie kształcie, kolorze oraz zapachu 🙂 Od dziś już żadne mycie rączek nie będzie dla nas nudne 🙂