Gr III

13Cze2018

06 czerwca odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty dla Rodziców z grupy III, dotyczące tego, jak radzić sobie z emocjami  dzieci. Spotkanie prowadzone było przez Panią Gabrielą Fejkiel, absolwentkę studiów doktoranckich z pedagogiki, autorkę licznych artykułów, prelegentkę na konferencjach humanistycznych i pedagogicznych. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i udział w warsztatach, a Pani Gabrieli za ich poprowadzenie.

25Maj2018
25 maja 2018 w grupie „Jeżyki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, a po występie wręczyły Rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty. Po części artystycznej odbyły się warsztaty, w trakcie których Rodzice wraz z dziećmi wykonali … księżniczkę zaklętą w żabę:)
Dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie i życzymy im samych radosnych dni!
21Maj2018
Za oknem pada deszcz, ale my w przedszkolu nigdy się nie nudzimy. Kredki i kartki i zamieniliśmy na farby i folię spożywczą, nasza sala stała się pracownią artystyczną, a przedszkolaki – małymi artystami.
16Maj2018
16 maja gościliśmy w naszej grupie pana Roberta Halika, redaktora naczelnego miesięcznika: „Bliżej przedszkola”, który przeczytał dzieciom wybrane wiersze Jana Brzechwy, angażując przy tym nasze przedszkolaki w przygotowanie inscenizacji utworów. Dziękujemy panu Robertowi za spotkanie, zaproszenie do Redakcji i prezenty. Dzieci były zachwycone.
15Maj2018

15 maja w ramach akcji czytelniczej „Rodzice – dzieciom” naszą grupę odwiedziła mama Krysi, która przeczytała dzieciom książeczkę: „Martynka i osiołek Wesołek”. Przedszkolaki otrzymały w prezencie model autobusu do złożenia  a także coś słodkiego. Dziękujemy mamie Krysi za wizytę w naszym przedszkolu.

10Maj2018
10 maja w naszej grupie odbyły się warsztaty „Dzieci Świata”. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, dlaczego ludzie mają różny kolor skóry, poznały zwyczaje, zabawy i zabawki rówieśników z odległych zakątków globu. Dzieci przymierzały też stroje z różnych krajów, np. z Hiszpanii, Chin i Indii, a także próbowały witać się w różnych językach. Dziękujemy Pani Agacie za wspaniale przeprowadzone warsztaty. Przedszkolaki były zachwycone.