Gr III

23Sty2018

W ramach naszej akcji czytelniczej „Rodzice –Dzieciom” gościliśmy w naszej grupie Mamę Igora, która przeczytała dzieciom baśń Braci Grimm: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedziny i poświęcony czas.

23Sty2018

23 stycznia naszą grupę odwiedziła Pani Elżbieta, mama Zbysia, która jest przewodnikiem górskim. Pani Elżbieta przyniosła ze sobą wszystko, co niezbędne, aby wyruszyć na górskie szlaki. Opowiadała dzieciom o tym jak należy się ubierać i co należy zabrać ze sobą w góry. Dzieci były zachwycone. Bardzo dziękujemy Pani Elżbiecie za wizytę w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy razem wybierzemy się na górską wędrówkę.

16Sty2018

W ramach naszej akcji czytelniczej „Rodzice – Dzieciom” gościliśmy w naszej grupie Mamę Poli, która przeczytała dzieciom świąteczną bajkę o Mikołaju. Dzieci słuchały jej jak zaczarowane. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Justynie za odwiedziny i poświęcony czas.

11Sty2018

11 stycznia gościliśmy u siebie Rodziców Poli – Pana Macieja i Panią Justynę, którzy poprowadzili dla dzieci warsztaty kulinarne. Jeżyki pod okiem zaproszonych gości uczyły się robić pizzę. Gotowe pizze nie tylko prezentowały się wyśmienicie, ale także smakowały wybornie. Serdecznie dziękujemy Rodzicom Poli za wspólnie spędzone chwile i przepyszną zabawę!

5Sty2018

W ramach naszej akcji czytelniczej „Rodzice – Dzieciom” gościliśmy w naszej grupie Mamę Zbyszka, która przeczytała dzieciom bajkę z serii „Kraina lodu”, a także edukacyjną książeczkę „Naciśnij mnie” – książkę, którą trzeba było przekręcać, na którą trzeba było dmuchać i której trzeba było klaskać. Niezwykłe przygody kolorowych kropek oczarowały wszystkie dzieci. Bardzo serdecznie dziękujemy Mamie Zbyszka za odwiedziny i poświęcony czas.

13Gru2017

Krecik przybył do nas 13. XII. 2017. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy jego odwiedzin. A kiedy już dotarł radości nie było końca. Dzieci ściskały go i tuliły. Z ogromnym zainteresowaniem oglądaliśmy Dziennik Podróży Krecika, jak i wszystkie niespodzianki  z którymi do nas przybył. Dla trzylatków odwiedziny Krecika stały się okazją do wspólnego poznawania miasta w którym mieszkają. Wspólnie poznawaliśmy Legendę o Smoku Wawelskim i oglądaliśmy ilustracje zabytków Krakowa. Była też degustacja krakowskich obwarzanków, a nawet własnoręcznie wykonane obwarzanki z masy solnej. Dzieci wraz  z Krecikiem mogły także zobaczyć jak wyglądają tradycyjne stroje krakowskie.