Gr V

14Sty2019

Korzystając z zimowej aury za oknami „Sówki” postanowiły spędzić czas na świeżym powietrzu. Ubrani w kombinezony, czapki, szaliki i rękawiczki wspaniale bawiliśmy się na śniegu.Wspaniałe doświadczenie, które przysparza wiele radości i zabawy.

18Gru2018

18 grudnia w grupie V odbyły się warsztaty świąteczne z rodzicami. Na początku wspólnie się przywitaliśmy i zaśpiewaliśmy zimową piosenkę. Następnie porozmawialiśmy o świątecznych tradycjach i przygotowaniach do tego wydarzenia. Ostatnim etapem naszego spotkania było wspólne wykonanie skrzata norweskiego. Rodzice i dzieci z zapałem przystąpili do wykonania swojej ozdoby. Całemu spotkaniu towarzyszyły polskie kolędy i świąteczna atmosfera. Dziękujemy za wspólne spotkanie.

4Gru2018

4 grudnia „Sówki” wspólnie przystroiły grupową choinkę. Każde dziecko wybierało ozdoby, które najbardziej mu się podobały i samodzielnie wieszało je na gałązkach naszej choinki.

30Lis2018

30 listopada gr V świętowała Andrzejki. Z tej okazji dzieci przyszły przebrane w stroje swoich ulubionych postaci. Każde dziecko mogło sprawdzić co czeka go w przyszłości podczas andrzejkowych wróżb. Odbyły się również wesołe tańce  wspólne zabawy. Na koniec dla każdego dziecka czekał pyszny poczęstunek.

23Lis2018

23 listopada grupa V świętowała Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły ze sobą do przedszkola swojego ulubionego misia. Z pomocą pluszaka dzieci wykonały poranne ćwiczenia gimnastyczne, poznały misie znane i te mniej znane, wykonały również prace plastyczną. Na zakończenie zajęć Sówki oglądnęły krótką bajeczką o przygodach Misia Uszatka i otrzymały medale przyjaciela Pluszowego Misia.