Gr VI

29Maj2018

29 maja 2018 gościła w naszej grupie mama Michałka, przeczytała ” Leśnym Duszkom ” kolejną książkę z projektu Biblioteka Przedszkolaka.

15Maj2018

15 maja 2018 gr.6 gościła babcię Rafałka, która przeczytała dzieciom kolejną książeczkę pt. ” Kto pocieszy Maciupka?” z cyklu Biblioteka Przedszkolaka. Po wysłuchaniu książeczki dzieci wykonywały kolejna stronę książeczki. Dziękujemy babci Rafałka za poświęcony nam czas.

14Maj2018

14 maja 2018 jedna z dziewczynek z naszej grupy wykonywała prace na ogólnopolski konkurs plastyczny pt. ” Człowiek w ruchu”. Rozstrzygniecie już niebawem- trzymajmy kciuki!!!!

11Maj2018

11.05.2018 w grupie 6 ” Leśnych Duszków” odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Biblioteka Przedszkolaka. Gościem tego spotkania była babcia Milenki, która czytała przedszkolakom przygody ” Pana Kuleczki”. Dziękujemy za poświęcony dzieciom czas.

8Maj2018

8 maja Grupa 6 Leśnych Duszków wybrała się do Straży Pożarnej w Skawinie. Na miejscu czekał już na nas tata Dorotki, który fantastycznie opowiedział i pokazał dzieciom na czym polega codzienna praca strażaka, zaprezentowane zostały wszystkie stroje strażaków. Przedszkolaki mogły zobaczyć próbną akcję ratunkową, podczas której jeden ze strażaków był uwieziony w pomieszczeniu które było zadymione. Leśne Duszki zobaczyły trzy wozy strażackie, a także całe ich wyposażenie. Dziękujemy serdecznie tacie Dorotki za te fantastyczne zajęcia. Dziękujemy również rodzicom, którzy pojechali jako opieka do dzieci podczas naszej wycieczki: Mamie Dorotki, mamie Michałka i mamie Sary.

25Kwi2018

25 kwietnia 2018 grupa 6 Leśnych Duszków ozdabiała bawełniane torby. Pomysłów było wiele, każda inna, wyjątkowa :)Wszystkim przedszkolakom malowanie sprawiło dużo radości, a mamy nadzieje, że jeszcze bardziej będą z nich zadowolone mamy:)