Gr VI

27Cze2018
27 czerwca 2018 roku w grupie 6 „Leśne Duszki ” odbył się projekt pt „Robimy tlen dla Krakowa” – sadzenie „Brzozy”. Do grupy zawitał gość – przemiła Pani z pięknym drzewem Brzozą . Podczas warsztatów leśne duszki tworzyły z klocków drzewo. Dowiedziały się z czego zbudowane jest drzewo i do czego nam jest potrzebne?. A potem zabrały się leśne duszki do sadzenia drzewa. Dziękujemy za Fajne zajęcia.
19Cze2018

Zbliżając się wielkimi krokami do zakończenia roku przedszkolnego grupa 6 ” Leśne Duszki” wybrała się do sali doświadczania świata na ul. Starowiślną. Leśne Duszki podzielone na 2 grupy rozpoczęły zabawę. Pierwsza część poznawała różne zmysły: wzrok, słuch, węch, dotyk i doświadczała te wszelkie zmysły na różne możliwe sposoby. Druga część grupy w tym czasie robiła różne eksperymenty. Wycieczkę uważamy za bardzo udaną:) Dziękujemy mamie Amelki za opiekę nad dziećmi podczas trwania wycieczki.

29Maj2018

29 maja 2018 gościła w naszej grupie mama Michałka, przeczytała ” Leśnym Duszkom ” kolejną książkę z projektu Biblioteka Przedszkolaka.

15Maj2018

15 maja 2018 gr.6 gościła babcię Rafałka, która przeczytała dzieciom kolejną książeczkę pt. ” Kto pocieszy Maciupka?” z cyklu Biblioteka Przedszkolaka. Po wysłuchaniu książeczki dzieci wykonywały kolejna stronę książeczki. Dziękujemy babci Rafałka za poświęcony nam czas.

14Maj2018

14 maja 2018 jedna z dziewczynek z naszej grupy wykonywała prace na ogólnopolski konkurs plastyczny pt. ” Człowiek w ruchu”. Rozstrzygniecie już niebawem- trzymajmy kciuki!!!!

11Maj2018

11.05.2018 w grupie 6 ” Leśnych Duszków” odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Biblioteka Przedszkolaka. Gościem tego spotkania była babcia Milenki, która czytała przedszkolakom przygody ” Pana Kuleczki”. Dziękujemy za poświęcony dzieciom czas.