Gr VI

11Lut2018
W miniony czwartek 08.02.2018 w grupie 6 " Leśne Duszki" odbyły się warsztaty kulinarne: "Polewane donuts".
Przedszkolaki samodzielnie odważały składniki potrzebne do wykonania ciasta, a następnie przy niewielkiej pomocy rodziców i pani zarabiali
ciasto. Gdy ciasto już wyrosło dzieci samodzielnie wycinały donuts, a po wypieczeniu dekorowały je.
1Lut2018

Czwartek 1 lutego 2018 r. był dniem pełnym witamin. Dzieci z niewielką pomocą nauczycielki przygotowały szaszłyki owocowe i koktajl bananowo-czekoladowy. Przedszkolaki zanim zabrały się do pracy, przypomniały sobie o bezpieczeństwie i higienie podczas pracy. Samodzielnie wykonane szaszłyki bardzo dzieciom smakowały, a praca ta przyniosła wiele radości.

Nauczyciele z grupy VI dziękują rodzicom za przyniesione owoce oraz sprzęt potrzebny do pracy.

24Sty2018

W dniu 24 stycznia 2018 r. odbył się w grupie VI Dzień Babci i Dziadka. Dzieci się postarały i pięknie wystąpiły. Frekwencja dopisała, Leśnych Duszków dopingowali też ich rodzice. dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku i kupienie napojów.

19Gru2017

19 grudnia o godzinie 16:00 odbyły się grupowe jasełka Leśnych Duszków. Przedszkolaki przebrane w piękne stroje , na tle cudownych dekoracji wykonanych przez rodziców odegrały scenkę z narodzenia Pana. Po występie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane choinki i wspólnie zasiedliśmy do świątecznego poczęstunku.

11Gru2017

11 grudnia 2017 roku w grupie Leśnych Duszków dzięki uprzejmości 3 mam dzieci z naszej grupy odbyły się warsztaty ozdabiania pierniczków. Dzieciaki uwielbiają takie słodkie pokusy i z miła chęcią zamieniły si w małych dekoratorów ciasteczek.

6Gru2017

6 grudnia dzieci z grupy 6 Leśne Duszki ozdabiały w sali swoją żywą choinkę kolorowymi bombkami, łańcuchami , a także ozdobami przez siebie wykonanymi. Efekt końcowy zachwycił wszystkie Leśne Duszki. Dziękujemy mamie Amelki za zakup pięknej choinki.