Gr VII

11Paź2018

Tata Franka Hryszczyszyna opowiedział dzieciom o swoim HOBBY „Sędziowanie meczów  koszykówki”.

Dziękujemy!

10Paź2018

10 października grupy V i VII udały się do Centrum Kultury Ruczaj na spotkanie muzyczne pt.: „Co wiecie o koncercie?”. Celem tych zajęć było przypomnienie dzieciom co to jest tzw. ”koncertowy savoir-vivre”, czyli jak się należy zachować w czasie specjalnego wydarzenia kulturalnego, jakim jest udział  w koncercie, z odpowiedzią na bardzo ważne pytanie: kiedy nie należy, a kiedy należy, wręcz trzeba, oklaskiwać wykonawców. Dzieci miały możliwość wysłuchania orkiestry symfonicznej, czyli takiej, która zazwyczaj gra  w filharmonii.

Nasze przedszkolaki były zachwycone koncertem jak i koncertowo spisały się z obowiązujących zasad savoir-vivre.

5Paź2018

05.10.2018 grupa 7 rozmawiała na zajęciach o przetworach. Dowiedzieliśmy się jakie przetwory można robić z warzyw i owoców. Następnie samodzielnie wykonaliśmy jesienne kompoty.

4Paź2018
„LEŚNE DUSZKI”  Odwiedziły zwierzątka Mileny . Dziękujemy za gościnność  i  zaproszenie.
1Paź2018

1 października Leśne Duszki świętowały Dzień Chłopaka. Dziewczynki zaśpiewały chłopcom 100 lat i wręczyły drobne upominki i odznaki wykonane przez tatę Antka. Następnie wszyscy zajadaliśmy się pysznym tortem przygotowanym przez mamę Amelki na ta właśnie okazję- dziękujemy!!!