Gr VII

9Sty2019

9.01.2019 Grupa 7 wybrała się na wycieczkę do miejskiej biblioteki w Krakowie na ul. Zachodnią. Przedszkolaki podczas tego spotkania poznały legendy Krakowskie. Pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom kilka z nich a następnie podzieliła dzieci na 4 zespoły, które z rozsypanych elementów puzzli miały stworzyć obrazki z poszczególnych legend. Leśnym Duszkom bardzo podobały się zajęcia przeprowadzone przez Panią bibliotekarkę. Dziękujemy raz jeszcze.

20Gru2018

„Leśne Duszki ” wraz z rodzicami objęło pomocą rodzinę z naszego miasta. Zaangażowanie rodziców i dzieci przyniosło nieoczekiwane efekty – zebraliśmy nie tylko produkty konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno- sanitarne , ale również odzież, puzzle, słodycze. Mama Marysi kupiła dla dziewczynki potrzebną kurtkę na zimę. „ Leśnym Duszkom ” udało się zebrać 145 zł na buty zimowe dla naszej podopiecznej Marysi. Wychowawczynie składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom i dzieciom z grupy 7.

Wychowawczynie grupy 7

13Gru2018

13.12.2018 odbyło się świąteczne przedstawienie pt. ” Zmartwienie śnieżynek”. Leśne Duszki ślicznie ubrane fantastycznie zaprezentowały swoje zdolności aktorskie.Po występie dzieci wręczyły własnoręcznie robione stroiki świąteczne. Po wręczeniu upominków wszyscy usiedli do wspólnego poczęstunku.

4Gru2018

4.12.2018 Grupa Leśnych duszków z okazji Mikołaja wybrała się do kina Cinema – City za Zakopiance na bajkę „Grinch”. Była to przyjemna i zabawna bajka ze świątecznym klimatem i mądrym przesłaniem. Ładna animacja, świetne pomysły na pokazanie miasteczka Ktosiów i domu Grincha. Dzieci były zachwycone wspólnym wyjściem i integracją grupy.

28Lis2018

28 listopada 2018 odbyły się grupowe andrzejki- grupowy dzień wróżb i zabaw. * dzieci losowały kim zostaną w przyszłości: lekarzem, modelką, weterynarzem, policjantem, tancerką itp; * była również wróżba z butami- kogo pierwszego but wyjdzie za próg, tej osoby pierwszej spełni się marzenie; * była również zabawy z miseczkami- co nas czeka w przyszłości: wycieczka- samochodzik, słodkie życie- cukierek, bycie bogatym- moneta.