Gr VII

8Lut2018
Dnia 8 lutego dzieci z grupy VII rozwijały na zajęciach szczególnie umiejętności społeczne i integracyjne. Dzieci w trakcie zajęć dydaktycznych uczestniczyły we wspólnych zabawach zimowych w kole, zadaniach w parach ustalonych przez nauczyciela a następnie z wielką radością wykonali prace plastyczne „Zimowe bałwanki” malując koledze i koleżance nogi, odbijając je na kartce i domalowując pozostałe elementy bałwanka.
29Sty2018

Dnia 29.01.18 grupa VII uczestniczyła w wycieczce do Multicentrum w Skawinie. Dzieci rozwijały umiejętności konstrukcyjne i twórcze poprzez udział w warsztatach z klockami K’nex.

25Sty2018

Dnia 25.01.18r w grupie VII odbył się Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla dziadków przedstawienie jasełkowe oraz wiersze i piosenki o dziadkach i babciach. Na końcu dziadkowie wraz ze swoimi pociechami uczestniczyli we wspólnej zabawie przy piosenkach, a następnie usiedli do słodkiego poczęstunku.

17Sty2018
17.01 w grupie 7 odbyły się warsztaty mydlarskie przygotowane przez wychowawcę grupy. Dzieci zobaczyły jak rozpuszcza się i tężeje gliceryna, jak zmienia kolor i wygląd za pomocą dodatków. Miały okazję stworzyć własne mydełka,  które będą jednym z upominków na Dzień Babci i Dziadka.

19Gru2017

19.12.2017r w grupie VII odbyło się spotkanie wigilijne z rodzicami. Krasnale przygotowały przedstawienie jasełkowe wprowadzające w świąteczny klimat. Po występie rozdały rodzicom upominki i wszyscy wspólnie usiedli do słodkiego poczęstunku.​

12Gru2017

Dnia 12.12.17 dzieci z grupy 7 uczestniczyły w warsztatach z ceramiki. Dzieci wspólnie z nauczycielem wybrały do zrobienia mały domek z haczykami, który będą mogły zawiesić w swoich domach lub podarować bliskiej osobie.