Gr VIII

18Maj2018

Jak w każdy piątek dzieci z grupy VIII przyniosły swoje ulubione zabawki. Były opowieści o ulubieńcach, dzielenie się i wspólne zabawy.

30Kwi2018

Starszaki z grupy VIII obchodziły Dzień Ziemi przez cały tydzień, zwieńczeniem obchodów było zasadzenie stokrotek na przedszkolnym trawniku. Mamy nadzieję, że pięknie się rozsieją i z roku na rok będzie ich więcej.

20Kwi2018

W piątek 20 kwietnia 2018 r. dzieci z grupy VIII były w teatrze „Groteska” na przedstawieniu „Kot w butach”.  Zabawa była świetna, przedstawienie bardzo się podobało.

17Kwi2018

We wtorek 17 kwietnia 2018 r., w dniu czytania książek przez rodziców, odwiedziła grupę VIII pani Małgorzata Pielka mama Fabiana. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanej lektury.

6Kwi2018

Dzisiaj czyli w piątek 6 kwietnia 2018 r. dzieci z grupy VIII spotkały się z podróżnikiem. Poznały nowy, nieznany kraj Indie. Dowiedziały się, że w Indiach powstała joga, jak wyglądają zabawki małych Hindusów, jak wygląda i w jaki sposób zakłada się narodowy strój – sari i sprawdziły czy potrafią chodzić po gwoździach jak prawdziwi fakirzy. Dziękujemy podróżniku.

28Mar2018

W środę 28 marca 2018 odbyły się w grupie VIII zajęcia otwarte dla rodziców. W część pierwszą stanowiły warsztaty zdobienia pisanek dekupażem, w drugiej części były wspólne zabawy i konkursy związane z Wielkanocą.