Gr VIII

12Lut2018

We wtorek 12 lutego 2018 r dzieci z grupy „Grzybki” miały zajęcia z cyklu „Spotkania z podróżnikiem”. Dziś odwiedziły kraj kwitnącej wiśni – Japonię. Poznały japońską flagę, ubrania i pożywienie małych Japończyków, maty tatami służące do odpoczynku, tańczyły taniec z wachlarzami, nauczyły się liczyć do trzech i bawiły się japońskimi zabawkami.  Fantastycznie spędziły czas – bardzo dziękujemy naszej ulubionej podróżniczce.

24Sty2018

W dniu 24 stycznia 2018 r. odbył się w grupie 8 Dzień Babci i Dziadka. Frekwencja dopisała, dzieci bardzo się postarały. Mamy upiekły ciasto i ciastka, zadbały o napoje. Wszyscy byli zadowoleni.

13Gru2017

13 grudnia 2017 r. odbyły się w grupie VIII jasełka dla rodziców. Dzieci pięknie występowały i poczęstowały swoich najbliższych upieczonymi przez siebie pierniczkami.

8Gru2017

W piątek, 8 grudnia 2017 r. , do dzieci z grupy „Grzybków” przyszły z wizytą dwie mamy: pani Stokłosa i pani Pielka, obie mamy nauczyły nasze „Grzybki” jak piecze się pierniki. Zaczęto od odważenia składników i wymieszania ich w misce, dzieci mogły dotknąć i powąchać mąkę, przyprawy i inne ingrediencje ciasta. Każde dziecko dostało kawałek ciasta i po rozwałkowaniu, wykrawało foremką pierniczki. Zapał małych cukierników był ogromny.

7Gru2017

W czwartek 7 grudnia 2017 r. dzieci z grupy „Grzybki’ zaprosiły rodziców na zajęcia otwarte. Były wspólne zabawy przy muzyce, wierszyki-masażyki, zabawy pantomimiczne oraz wspólne tworzenia bombek choinkowych przeznaczonych na kiermasz. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie i radosną zabawę z dziećmi.