Jadłospis

19Maj2019

PONIEDZIAŁEK 20.05.2019

Śniadanie: Musli zbożowe na mleku, chleb graham z masłem, bryndza z ogórkiem zielonym i rzodkiewką, herbata, melon

Obiad:Zupa grysikowa z natką

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, selerkasza manna)

Makaron kolanka (jajka, mąka pszenna), gulasz drobiowy, surówka z ogórków małosolnych

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Bułeczka drożdżowa z masłem i dżemem z owoców leśnych, mleko

WTOREK 21.05.2019

Śniadanie: Bułka pszenna z ziarenkami, masło, kurczak z Bobrownik, sałata zielona, kawa zbożowa (jęczmień, żyto) na mleku, kiwi

Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy na indyku z makaronem

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, selersoczewica, mąka pszenna, jajka)

Ryż, polewka jogurtowo-porzeczkowa

Kompot truskawkowy

Podwieczorek:Chleb pszenno-żytni z masłem, kabanosy, pomidorki koktajlowe, herbata

ŚRODA 22.05.2019

Śniadanie: Weka pszenna z masłem, pasta z jajek (majonez), szczypiorek, rzodkiewka, mleko, pomarańcze

Obiad:Botwinka z ziemniakami

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, botwinka, śmietana)

Pierogi (mąka pszenna, jajka) z mięsem wołowym i cebulką duszoną

Kompot jabłkowy

Podwieczorek: Danio waniliowe, chrupsy jabłkowe z sokiem owocowym, woda

CZWARTEK 23.05.2019

Śniadanie:  Kasza manna (mąka pszenna) na mleku, chleb pszenno-żytni z nasionami słonecznika, masło,szynka bracka, papryka, herbata, banany

Obiad:Krem pomidorowy z grzankami

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, pomidory, pulpa pomidorowa, śmietana, mąka pszenna)

Ziemniaki, łosoś na parze, w sezamie, szpinak (śmietana 30 %)

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Zebra* (jajka, mąka pszenna, masło, kakao), soczek owocowy

PIĄTEK 24.05.2019

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, ser żółty, rukola, kakao na mleku, jabłka

Obiad: Zupa jarzynowa z lanym ciastem

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, kalafior, brokuł, kapusta włoska)

Ziemniaki, sznycelki wieprzowe (bułka pszenna, jajka), kapusta młoda, zasmażana

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Sałatka a’la gyros (mix sałat, pierś z kurczaka, ogórek zielony, pomidorki koktajlowe, sos śmietanowo -ziołowy , weka pszenna z masłem, herbata

 

 

 

*wyrób własny

Składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

10Maj2019

PONIEDZIAŁEK 13.05.2019

Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, weka pszenna z masłem, ser żółty, rzodkiewka, herbata, arbuz

Obiad:Zupa kalafiorowa z ziemniakami

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, selerkalafior, śmietana)

Spaghetti (mąka pszenna, jajka) z mięsem wieprzowym i warzywami, sos pomidorowy, parmezan

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z nasionami słonecznik, masło, kiełbasa szynkowa, ogórek zielony, herbata

WTOREK 14.05.2019

Śniadanie:Chleb orkiszowy z masłem, twarożek z awokado i czosnkiem, pomidor, mleko, jabłka

Obiad: Krem z kalarepki z groszkiem ptysiowym

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, kalarepa, śmietana, mąka pszenna)

Ziemniaki, eskalopki (mąka pszenna, mleko ,jajka, filet z kurczaka), mizeria ze śmietaną

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Kisiel*(mąka ziemniaczana) pitny o smaku wiśniowym, wafelki ryżowe

ŚRODA 15.05.2019

Śniadanie: Bułka pszenna z masłem,  szynka włoska, sałata zielona, kakao na mleku,winogrona

Obiad:  Barszcz biały z ziemniakami i kiełbasą

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, mąka pszenna, śmietana)

Kluski leniwe (mąka pszenna, ser biały, jajka), mus truskawkowy

Kompot jabłkowy

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z masłem, pasztet wieprzowy, ogórek małosolny, herbata

CZWARTEK 16.05.2019

 Śniadanie: Owsianka na mleku, chleb graham z masłem, dżem morelowy, herbata, mandarynki

Obiad: Zupa wiosenna z zacierką

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, brokuł, fasolka szparagowa,mąka pszenna, jajka)

Kasza jęczmienna, pieczeń wieprzowa, marchewka oprószana (masło)

Kompot wiśniowy

Podwieczorek Trójkąciki tostowe, pszenne z masłem, ser żółty, szynka wiejska, pomidor, herbata malinowa

PIĄTEK 17.05.2019

 Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z masłemparówki z szynki, keczup, papryka, kawa zbożowa

(jęczmień, żyto) na mleku, kiwi

Obiad:  Zupa ogórkowa z ryżem

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, ogórki kiszone, śmietana)

Ziemniaki, miruna na parze w sosie koperkowym (śmietana), colesław

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Jogurt grecki z granolą (mąka pszenna), banan

 

*wyrób własny

Składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

6Maj2019

PONIEDZIAŁEK 06.05.2019

Śniadanie: Kulki czekoladowe (mąka pszenna) na mleku, chleb pszenno-żytni z masłem, pasztet, ogórek kiszony, herbata, mieszanka studencka (orzechy laskowe, orzechy włoskie, rodzynki, żurawina)

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,przecier pomidorowy, śmietana)

Makaron muszelki (jajka, mąka pszenna), kurczak w sosie śmietanowo– szpinakowym

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Serowypucharek z brzoskwiniami, pieczywo chrupkie, pszenne, woda

WTOREK 07.05.2019

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z nasionami słonecznika, masło, salami, pomidor, kakao na mleku, kiwi

Obiad:Krem z brokułów na indyku z grzankami

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,brokuł, mąka pszenna, śmietana)

Ryż zapiekany z jabłkami, jogurt naturalny z cynamonem

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Chleb orkiszowy z masłem, ser wędzony, sałata lodowa, herbata cytrynowa

ŚRODA 08.05.2019

Śniadanie: Weka pszenna z masłem, awanturka z sardynek (ser biały), szczypiorek, ogórek zielony, mleko,mandarynki

Obiad: Zupa pieczarkowa z zacierką

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, pieczarki, mąka pszenna, śmietana)

Kasza jęczmienna, pulpety wieprzowe (bułka pszenna, jajka) w sosie własnym, sałatka wiosenna (mix sałat, ogórek zielony, rzodkiewka, śmietana)

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Ptasie mleczko* (jogurt naturalny, żelatyna) z musem malinowym, chrupki kukurydziane, napój owocowy

CZWARTEK 09.05.2019

Śniadanie:  Musli owocowe (mąka pszenna) na mleku, chleb graham z masłem, schab pieczony, sałata zielona, herbata, jabłka

Obiad: Zupa koperkowa z ziemniakami

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, ziemniaki, koperek, śmietana)

Leczo z kiełbaską i kolorowymi paprykami, pomidorami i cukinią, pieczywo pszenne

Kompot jabłkowy

Podwieczorek: Sałatka owocowa (melon, winogrona, kiwi), bita śmietana, wafle ryżowe, woda

PIĄTEK 10.05.2019

Śniadanie: Bułka pszenna z masłem,  jajko na twardo, rzodkiewka,, kawa zbożowa (jęczmień, żyto) na mleku, banany

Obiad:  Krupnik z kaszą jęczmienną i natką

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, kapusta włoska)

Ziemniaki, łosoś zapiekany z parmezanem, marchewka z jabłkiem

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z masłem, pasta z szynki (majonez), kiełki, papryka, herbata

 

*wyrób własny

Składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

 

30Kwi2019

PONIEDZIAŁEK 29.04.2019

Śniadanie: Weka pszenna z masłem, serek mozzarella, pomidorki koktajlowe, mleko, melon

Obiad: Zupa kalafiorowa z ryżem

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kalafior, śmietana)

Ziemniaki, podudzia z kurczaka, mizeria ze śmietaną

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Kisiel pitny o smaku wiśniowym* (mąka ziemniaczana, owoce, cukier), chrupsy jabłkowe z sokiem owocowym

WTOREK 30.04.2019

Śniadanie: Kaszka kukurydziana na mleku, chleb pszenno-żytni z nasionami słonecznika, masło, pasztet, sałata zielona, herbata, mandarynki

Obiad: Kartoflanka z natką pietruszki

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, ziemniaki, mąka pszenna, śmietana)

Ryż, pulpety rybne (dorsz, bułka pszenna, jajka), surówka z kapusty kiszonej, marchewki i cebulki

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Bułka pszenna z ziarenkami, masło, szynka bracka, ogórek zielony, herbata

ŚRODA 01.05.2019

 Święto Pracy

CZWARTEK 02.05.2019

 Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z masłem, filet z indyka, papryka, kakao na mleku, jabłka

Obiad: Żurek z kiełbasą i ziemniakami

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, mąka żytnia, mąka pszenna,  śmietana)

Makaron kokardki (jajka, mąka pszenna) z serem i jogurtem truskawkowym

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Trójkąciki tostowe, pszenne z masłem, ser żółty, szynka wiejska, pomidor, herbata malinowa

PIĄTEK 03.05.2019

Święto Konstytucji 3 maja

 

 

*wyrób własny

Składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 06.05.2019

Śniadanie: Kulki czekoladowe (mąka pszenna) na mleku, chleb pszenno-żytni z masłem, pasztet, ogórek kiszony, herbata, mieszanka studencka (orzechy laskowe, orzechy włoskie, rodzynki, żurawina)

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, przecier pomidorowy, śmietana)

Makaron muszelki (jajka, mąka pszenna), kurczak w sosie śmietanowo – szpinakowym

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Serowy pucharek z brzoskwiniami, pieczywo chrupkie, pszenne, woda

WTOREK 07.05.2019

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z nasionami słonecznika, masło, salami, pomidor, kakao na mleku, kiwi

Obiad: Krem z brokułów na indyku z grzankami

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, brokuł, mąka pszenna, śmietana)

Ryż zapiekany z jabłkami, jogurt naturalny z cynamonem

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Chleb orkiszowy z masłem, ser wędzony, sałata lodowa, herbata cytrynowa

ŚRODA 08.05.2019

Śniadanie: Weka pszenna z masłem, awanturka z sardynek (ser biały), szczypiorek, ogórek zielony, mleko,mandarynki

Obiad: Zupa pieczarkowa z zacierką

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, pieczarki, mąka pszenna, śmietana)

Kasza jęczmienna, pulpety wieprzowe (bułka pszenna, jajka) w sosie własnym, sałatka wiosenna (mix sałat, ogórek zielony, rzodkiewka, śmietana)

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Ptasie mleczko* (jogurt naturalny, żelatyna) z musem malinowym, chrupki kukurydziane, napój owocowy

 

CZWARTEK 09.05.2019

Śniadanie:  Musli owocowe (mąka pszenna) na mleku, chleb graham z masłem, schab pieczony, sałata zielona, herbata, jabłka

Obiad: Zupa koperkowa z ziemniakami

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, ziemniaki, koperek, śmietana)

Leczo z kiełbaską i kolorowymi paprykami, pomidorami i cukinią, pieczywo pszenne

Kompot jabłkowy

Podwieczorek: Sałatka owocowa (melon, winogrona, kiwi), bita śmietana, wafle ryżowe, woda

PIĄTEK 10.05.2019

Śniadanie: Bułka pszenna z masłem,  jajko na twardo, rzodkiewka,, kawa zbożowa (jęczmień, żyto) na mleku, banany

Obiad:  Krupnik z kaszą jęczmienną i natką

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, kapusta włoska)

Ziemniaki, łosoś zapiekany z parmezanem, marchewka z jabłkiem

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z masłem, pasta z szynki (majonez), kiełki, papryka, herbata

 

 

 

*wyrób własny

Składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

7Kwi2019

PONIEDZIAŁEK 08.04.2019

Śniadanie:  Musli owocowe (pszenica) na mleku, chleb graham z masłem,pasztet, ogórek kiszony, herbata, mieszanka studencka (orzechy, żurawina, rodzynki)

Obiad: Krem z batatów z grzankami

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, bataty, śmietana, mąka pszenna)

Makaron kokardki (mąka pszenna, jajka), pulpety indycze (bułka pszenna, jajka), fasolka szparagowa

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Bułeczka pszenna, drożdżowa z masłem, dżem z owoców leśnych, mleko

WTOREK 09.04.2019

Śniadanie:  Chleb pszenno-żytni z nasionami słonecznika, masło, ser żółty, pomidor, kakao na mleku, winogrona

Obiad: Zupa gulaszowa z ziemniakami i papryką

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, papryka, mięso wieprzowe)

Ryż, polewka jogurtowoporzeczkowa

Kompot jabłkowy

Podwieczorek: Trójkąciki pszennetostowe z masłem, szynka dębowa, sałata zielona, herbata malinowa

ŚRODA 10.04.2019

Śniadanie: Kaszka kukurydziana na mleku, chleb pszenno-żytni z masłem, szynka z Bobrownik, papryka, herbata, mandarynki

Obiad:  Barszcz czerwony z ziemniakami

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,buraki, śmietana)

Niezwykłe gołąbki bez zawijania (kasza jęczmienna, mięso wieprzowe, kapusta biała, jajka), sos pomidorowy

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Sałatka z kolorowego makaronu (mąka pszenna, jajka) z szynką i groszkiem zielonym w sosie śmietanowym,herbata

CZWARTEK 11.04.2019

Śniadanie:  Weka pszenna z masłem, awanturka z sardynek (ser biały), szczypiorek, rzodkiewka, mleko,jabłka

Obiad: Zupa wiosenna z ryżem i zieleniną

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, kalafior, brokuł, kapusta włoska, śmietana)

Kluski śląskie (mąka ziemniaczana, ziemniaki, jajka), bitki wołowe, kapusta czerwona

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z masłem, kabanosy, pomidorki koktajlowe, herbata

PIĄTEK 12.04.2019

Śniadanie:Chleb orkiszowy z masłem, kiełbasa krakowska, ogórek zielony, kawa zbożowa (jęczmień, żyto) na mleku, melon

Obiad:  Zupa koperkowa z zacierką

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna, jajkakoperek)

Ziemniaki, sznycelki z dorsza (bułka tarta, jajka), szpinak (śmietana 30%)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek:Babka piegusek* (mąka pszenna, jajka, masło, mak), soczek owocowy

 

 

 

*wyrób własny

Składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

1Kwi2019

PONIEDZIAŁEK 01.04.2019

Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, chleb pszenno-żytni z masłem, mozzarella, pomidorki koktajlowe, herbata, morele suszone

Obiad:Zupa szczawiowa z ryżem i jajkiem

(wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, selerszczaw, śmietana)

Makaron kolanka (jajka, mąka pszenna) z mięsem i warzywami, sos boloński, parmezan

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek:Bułka pszenna z ziarenkami, masło, ser wędzony, ogórek kiszony, herbata

WTOREK 02.04.2019

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, szynka Juranda, ogórek zielony, kawa zbożowa(jęczmień, żyto) na mleku, kiwi

Obiad: Krem dyniowy z groszkiem ptysiowym

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, dynia, mąka pszenna, śmietana)

Ziemniaki, miruna na parze, marchewka z jabłkiem

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Ciasto drożdżowe* (mąka pszenna, jajka, masło, drożdże, mleko), soczek owocowy

ŚRODA 03.04.2019

 Śniadanie: Chleb graham z masłem, pasta z jajek (majonez), szczypiorek, rzodkiewka, mleko, gruszki

Obiad: Zupa kalafiorowa z zacierką

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, kalafior ,mąka pszenna, jajka, śmietana)

Kasza jęczmienna, gulasz wieprzowy, buraczki na ciepło (masło)

Kompot jabłkowy

Podwieczorek: Legumina ryżowa na mleku z musem wiśniowym, weka pszenna z masłem

CZWARTEK 04.04.2019

Śniadanie:  Chleb pszenno-żytni z nasionami słonecznika, masło, szynka naturalna, papryka, kakao na mleku, banany

Obiad: Rosolnik z piersią kurczaka i koperkiem

( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, kasza manna, kapusta włoska)

Pierogi ruskie z masełkiem (mąka pszenna, jajka, ziemniaki, ser biały)

Kompot wiśniowy

Podwieczorek Galaretka owocowa*(żelatyna, owoce), kleks bitej śmietany, winogrona

PIĄTEK 05.04.2019

Śniadanie: Owsianka na mleku, weka pszenna z masłem,pasta hummus, sałata zielona, herbata, jabłka

Obiad:Zupa pomidorowa z ryżem

( wywar mięsno-warzywny, marchewka, pietruszka, selerpor, przecier pomidorowy, śmietana)

Ziemniaki, steki z pieczarkami, mizeria ze śmietaną

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Maślanka z granolą czekoladową (mąka pszenna) i musem wiśniowym, chrupki kukurydziane o smaku bananowym

 

 

 

*wyrób własny

Składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną