15Cze2018

15.06.2018 odbyło się podsumowanie konkursu „Mistrz dobrych manier”. Każda z grup była oceniana za zachowanie przy stole podczas spożywania posiłków. Zwycięzcami z grup młodszych została grupa I „Zuchy” i grupa II „Żuczki”. Natomiast w kategorii grup starszych wygrała grupa VI „Leśne Duszki”. Zwycięzcy zostali wyróżnieni przez Panią Dyrektor dyplomami oraz wspaniałymi prezentami do wyposażenia sali.  Serdecznie gratulujemy!

13Cze2018

06 czerwca odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty dla Rodziców z grupy III, dotyczące tego, jak radzić sobie z emocjami  dzieci. Spotkanie prowadzone było przez Panią Gabrielą Fejkiel, absolwentkę studiów doktoranckich z pedagogiki, autorkę licznych artykułów, prelegentkę na konferencjach humanistycznych i pedagogicznych. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i udział w warsztatach, a Pani Gabrieli za ich poprowadzenie.

5Cze2018

Występ z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie „Gumisie”, odbył się 05.06.2018 (wtorek). Przedszkolaki zaprezentowały wiersze i piosenki, również w języku angielskim. Dzieci wykazały duże zaangażowanie w przeprowadzeniu występu dla swoich rodziców. Koncert z wykorzystaniem instrumentów, uwiecznił całe przedstawienie. Na koniec pozostało już tylko wręczenie prezentów i duży aplauz ze strony rodziców dzieci.

30Maj2018

W środę (30.05.2018), nasze przedszkole świętowało Dzień Dziecka. Z tej okazji gościliśmy wyjątkowego gościa – klauna. Wesołek powitał wszystkie dzieci sztuczkami, które zdradzały go poprzez swą „niezgrabność”. Wspaniały występ żonglerki, zawijanie balonów, gra na różnych instrumentach i wiele innych atrakcji, wyraziły nieskrywaną radość u dzieci. Po spotkaniu z klaunem, każda grupa otrzymała prezent wręczony przez rodzica przebranego w strój Pippi Langstrumpf. Dziękujemy!

29Maj2018

29 maja 2018 gościła w naszej grupie mama Michałka, przeczytała ” Leśnym Duszkom ” kolejną książkę z projektu Biblioteka Przedszkolaka.