20Kwi2018

W piątek 20 kwietnia 2018 r. dzieci z grupy VIII były w teatrze „Groteska” na przedstawieniu „Kot w butach”.  Zabawa była świetna, przedstawienie bardzo się podobało.

18Kwi2018

18 kwietnia Leśne Duszki wybrały się w odwiedziny do miejskiej biblioteki, na ulicę Zachodnią. Tym razem Pani bibliotekarka opowiedziała przedszkolakom o twórczości Jana Brzechwy. Na zakończenie zajęć wspólnie recytowaliśmy wiersze i śpiewaliśmy piosenki.

17Kwi2018

17 kwietnia odbyło się w grupie Leśnych Duszków kolejne spotkanie z cyklu: ” Biblioteka Przedszkolaka”. Tym razem bajkę o ” Dziadku działkowiczu” czytała babcia Lenki Krawczyk. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały bajki, a następnie wykonały kolejną stronę książki. Dziękujemy za odwiedziny i poświęcony nam czas:)

17Kwi2018

We wtorek 17 kwietnia 2018 r., w dniu czytania książek przez rodziców, odwiedziła grupę VIII pani Małgorzata Pielka mama Fabiana. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanej lektury.

13Kwi2018

Przez ostatni tydzień rozmawialiśmy z dziećmi o teatrze. Dzieci uczestniczyły w zabawach teatralnych, pantomimicznych, dowiedziały się jakie są rodzaje lalek teatralnych, poznały nowe nazwy związane z życiem w teatrze, a także dowiedziały się jak należy zachować się w teatrze. Pewnego dnia, dzieci wykonały własne maski teatralne, których tworzenie pobudziło ich kreatywność oraz wywołało dużo radości. Dzieci wymieniały się wzajemnie maskami i w trakcie zabaw dowolnych tworzyły różne zabawy teatralne. Czy rodzice rozpoznają swoje pociechy za teatralnymi maskami? 🙂

11Kwi2018

11.04.2016 roku grupę Leśnych Duszków odwiedziła mama Frania Hryszczyszyna, która przeczytała dzieciom książeczki , miedzy innymi: ” Przygody Tupcia Chrupcia”. Przedszkolaki z zaciekawieniem uśmiechem na twarzy słuchały czytanych historii. Dziękujemy za przybycie:)