Wyprawka przedszkolaka

Uwaga: Wszystkie rzeczy dzieci powinny być podpisane!

Dzieci 2,5-letnie, 3-letnie:

koc, duża poszewka na koc, pidżamka, pantofle w woreczku, przybory do mycia zębów (podpisane), grzebień lub szczotka do włosów (na sznureczku), strój gimnastyczny w woreczku (podkoszulek bez rękawów i krótkie spodenki), wilgotne chusteczki (1 paczka na kwartał), chusteczki higieniczne w pudełku (1 pudełko na kwartał), kubeczki jednorazowe (100 szt. na kwartał), ubranko na zmianę w woreczku (majteczki, spodenki, skarpetki lub rajstopy i podkoszulek, bluzeczka).

Dzieci 4-letnie:

przybory do mycia zębów (podpisane), ubranko na zmianę w woreczku (majteczki, spodenki, podkoszulek, bluzeczka), pantofle w woreczku, strój gimnastyczny w woreczku (podkoszulek bez rękawów i krótkie spodenki),  grzebień lub szczotka do włosów (na sznureczku), wilgotne chusteczki (1 paczka na półrocze), chusteczki higieniczne w pudełku (1 pudełko na kwartał), kubeczki jednorazowe (100 szt. na kwartał).

Dzieci 5-letnie i 6-letnie:

pantofle w woreczku, strój gimnastyczny w woreczku(podkoszulek bez rękawów i krótkie spodenki),  przybory do mycia zębów (podpisane), grzebień lub szczotka do włosów (na sznureczku), wilgotne chusteczki (1 paczka na półrocze), chusteczki higieniczne w pudełku (1 pudełko na kwartał), kubeczki jednorazowe (100 szt. na kwartał).

Prosimy o przyniesienie już pierwszego września wyprawki. Rzeczy należy podpisać. W indywidualnej szafce w szatni prosimy pozostawić ubranko na zmianę najlepiej w woreczku, reklamówce lub siateczce. Pościel z pidżamą przekazać do sali dydaktycznej w jednej siatce (siatka powinna być na zewnątrz podpisana imieniem nazwiskiem dziecka, rzeczy w środku również np. inicjałami dziecka).

Prosimy bezwzględnie Rodziców, już w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola, dostarczyć upoważnienie do odbioru dziecka.