„Wieczornica”

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci z grup IV-VIII na „Wieczornicę”, która odbędzie się 09.11.2018 r. o godz. 17:00 w auli przedszkolnej. Z tej okazji odbędzie się uroczysta akademia z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, występ artystyczny przygotowany przez grupę V oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Prosimy aby tego dnia dzieci były obrane w stroje galowe.

Nasze przedszkole pracuje do 17:30. Po tej godzinie nie zapewniamy opieki, ponieważ wszyscy nauczyciele będą na wieczornicy.

Bardzo zależy nam na podniosłym charakterze tej uroczystości. Prosimy aby dzieci młodsze (o ile nie będzie możliwe zapewnienie im opieki) siedziały obok Państwa i nie biegały po auli.