Zamknięcie przedszkola w dniach 29.03-09.04.2021

Szanowni Państwo,

W związku z nowym Rozporządzeniem MEN z dnia 29.03.2021r. informuję, że została poszerzona grupa rodziców uprawnionych do zapewnienia opieki stacjonarnej dziecka w przedszkolu.

Zapraszam do zapoznania się z treścią Rozporządzenia pod wskazanym linkiem:

W związku z powyższym proszę rodziców zainteresowanych o deklarację na adres przedszkola wraz ze skanem lub zdjęciem zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie.

Stosowne oświadczenie od pracodawcy można dostarczyć także osobiście po uprzednim zgłoszeniu dziecka na e-mailowy adres przedszkola.

Proszę rodziców dzieci zgłoszonych do przedszkola na okres 29.03 – 9.04.21r. o zgłaszanie każdorazowej nieobecności dziecka Pani na dyżurce. Jest to związane z planowaniem żywienia.

Jednocześnie informuję, że przedszkole działa w stałych godzinach 6.30 – 17.30, gdyby Państwo potrzebowali odebrać rzeczy dziecka, jest to możliwe, rzeczy będą wydawane w godzinach pracy placówki.

Pozdrawiam i życzę zdrowia,

Karolina Turek