Archiwum Grupa III

4Mar2020
3Mar2020

W Grupie Misiów 3 marca  odbyły się warsztaty bębniarskie. Dzieci z dużym zainteresowaniem i zaciekawieniem zapoznawały się z bębnami afrykańskimi oraz z ich dźwiękami. Tańczyły do muzyki wygrywanej z bębnów, reagowały na przerwę, grały zgodnie ze wskazówkami. Brały udział w zabawach integracyjnych i rytmicznych, wyzwalały energię, rozbudzały wrażliwość rytmiczno – muzyczną, uczyły się współpracy i działania w zespole. Warsztaty te dały nam wszystkim dużą dawkę pozytywnej energii i wprowadziły świat muzyki Afryki, wywołując uśmiech i radość na twarzy każdego Dziecka. Z niecierpliwością czekamy na następne takie warsztaty.

28lt.2020
27lt.2020
26lt.2020
W dniu 26.02.2020 dzieci uczestniczyły w ćwiczeniach sportowych zorganizowanych przez Rodziców.
Dzieci chętnie brały udział w ćwiczeniach, z uśmiechem na twarzy pokonywały swoje trudności.
Dziękujemy panu Maciejowi Zdanowskiemu za sportowo spędzony czas.