Category "Jadlospis"

18Wrz2020

PONIEDZIAŁEK 25.09.2020

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z masłem, pasztet drobiowy, ogórek małosolny, kawa zbożowa na mleku, jabłko.

Obiad: Zupa jarzynowa z lanym ciastem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, kapusta, ziemniaki, por, seler, jajka, mąka pszenna).

Gulasz wołowy z kolorowymi paprykami, kasza pęczak, mizeria z ogórków ze śmietaną.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Bułeczka drożdżowa z masłem (mąka pszenna, masło, jajka), bawarka na mleku.

WTOREK 22.09.2020

Śniadanie: Płatki jaglane na mleku, weka pszenna z masłem, indyk Jaś, papryka żółta, herbata malinowa, arbuz.

Obiad: Zupa ogórkowa z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, ogórki kiszone, seler, śmietana).

Makaron świderek z białym serem i masełkiem na słodko (mąka pszenna, jajka).

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni słonecznikiem i masłem, kiełbaska krakowska sucha wieprzowa, pomidor, herbata malinowa.

ŚRODA 23.09.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, mozzarella, kiełki rzodkiewki, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), gruszka.

Obiad: Rosół z makaronem z natką pietruszki (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, mąka pszenna).

Sznycelki drobiowe z ziemniakami (jajka, mąka pszenna), surówka z marchewki i jabłka.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Koktajl truskawkowo-bananowy z płatkami owsianymi (jogurt naturalny, miód, banan), podpłomyk (mąka pszenna).

CZWARTEK 24.09.2020

Śniadanie: Müsli na mleku weka pszenna z masłem (mąka pszenna), pasta z kurczaka z majonezem, rzodkiewka, herbata czarna, winogrono.

Obiad: Barszcz czerwony zabielany z ziemniakami(wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, groszek, seler, śmietana).

Pulpety rybne w sosie koperkowym z kaszą kuskus, surówka coleslaw (białą kapusta, marchewka, cebula, jogurt naturalny).

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Bułka grahamka z masłem, ser żółty gouda, rukola, herbata malinowa.

PIĄTEK 25.09.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, jajko w sosie tatarskim (majonez, ogórek kiszony, pieczarki marynowane), papryka czerwona, mleko, melon.

Obiad:  Zupa krem z zielonego groszku z grzankami (wywar mięsno – warzywny marchewka, pietruszka, seler, śmietana, mąka pszenna).

Filet na parze w przyprawach z ziemniakami, buraczki zasmażane na ciepło.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek:  Ciasto biszkoptowe z jabłkami i cynamonem (mąka pszenna, jajka), herbata owocowa.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

11Wrz2020

PONIEDZIAŁEK 14.09.2020

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z masłem, parówki, ketchup, kakao na mleku, gruszka.

Obiad: Zupa solferino z groszkiem zielonym (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, kapusta, ziemniaki, por, przecier pomidorowy, seler).

Ryż zapiekany z jabłkami i cynamonem z bitą śmietaną.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Chleb graham z masłem, schab z zapiecka, papryka żółta, herbata czarna z cytryną.

WTOREK 15.09.2020

Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, chleb orkiszowy z masłem, pasta z tuńczyka z cebulą, papryka zielona, herbata malinowa, winogrono.

Obiad: Zupa koperkowa z warzywami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, koperek, seler, śmietana).

Pyzy z mięsem z cebulką (mąka ziemniaczana, jajka).

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Ciasto Piegusek z makiem (mąka pszenna, jajka, olej), herbata miętowa.

 

ŚRODA 16.09.2020

Śniadanie: Chleb pszenno – żytni z masłem, bryndza na słodko (ser biały, śmietana), kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), śliwka.

Obiad: Zupa z krem dyniowy z pestkami dyni (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, dynia, śmietana).

Kotlet drobiowy de volay nadziewany żółtym serem z ziemniakami, surówka z selera z rodzynkami (jogurt naturalny).

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni ze słonecznikiem z masłem, sałatka grecka z fetą, pomidorkami, ogórkiem, herbata czarna z cytryną.

CZWARTEK 17.09.2020

Śniadanie: Müsli na mleku weka pszenna z masłem (mąka pszenna), wieprzowinka z pieca, rukola, herbata czarna, melon.

Obiad: Zupa grochowa z kiełbaską (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, ziemniaki).

Ryba na parze w jarzynach z kaszą bulgur (marchewka, pietruszka, brokuł, kalafior, por, seler).

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Chleb orkiszowy jasny z masłem, pasta z szynki z majonezem, pomidorek koktajlowy, herbata malinowa.

PIĄTEK 18.09.2020

Śniadanie: Chleb razowy z masłem, jajko na twardo, szczypiorek, kakao na mleku, banan.

Obiad:  Zupa pomidorowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny marchewka, pietruszka, pomidory świeże, seler, śmietana, jajka).

Pieczone podudzie z indyka z ryżem, surówka z kapusty pekińskiej z kukurydzą i papryką.

Kompot porzeczkowy.

Podwieczorek:  Serek Danio waniliowy, pieczywko chrupkie (mąka pszenna), herbata owocowa.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

4Wrz2020

PONIEDZIAŁEK 07.09.2020

Śniadanie: Weka pszenna z masłem, ser biały z miodem, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), nektarynki.

Obiad: Zupa grysikowa z mięskiem, natka pietruszki(wywar mięsno – warzywny, marchewka, por, seler, śmietana).

Racuchy drożdżowe z musem wiśniowym (mąk pszenna, jajka, mleko).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Chleb orkiszowy jasny z masłem, szynka staropolska, pomidor, herbata czarna z cytryną.

WTOREK 08.09.2020

Śniadanie:  Zupa mleczna lanym ciastem (mąka pszenna, jajka), chleb graham z masłem, pasta z jajka i awokado, gruszka.

Obiad: Zupa porowa z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana).

Schab z pieca w sosie węgierskim, ziemniaki, sałata lodowa ze śmietaną.

Kompot z wiśniowy.

Podwieczorek: Smoothi z ananasa i buraczków czerwonych, ciasteczka owsiane.

 

ŚRODA 09.09.2020

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z masłem, szynka Kniazia, papryka czerwona, kakao na mleku, jabłka.

Obiad: Zupa jesienna z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, mąka pszenna, jajka).

Ryba na parze z żółtym ryżem, szpinak ze śmietanką.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe ze śliwkami (mąka pszenna, jajka, kakao, masło), herbata miętowa.

CZWARTEK 10.09.2020

Śniadanie: Płatki owsiane na mleku, chleb pszenno-żytni ze słonecznikiem i masłem (mąka pszenna, żytnia),ser żółty gouda, roszponka, mleko z miodem, winogrono.

Obiad: Zupa z brukselki z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, brukselka, por, seler, mąka pszenna).

Gulasz z indyka z kaszą jęczmienną, mix zielonych sałat z sosem vinegret (sałata rzymska, lodowa, ogórek zielony, pomidorki).

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Bułeczka grahamka z masłem, filet pieczony, kiełki rzodkiewki, herbata czarna z miodem.

PIĄTEK 04.09.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, szynka Juranda, sałata lodowa, kakao na mleku, banany.

Obiad:  Żurek z kiełbasą i ziemniakami (wywar mięsno – warzywny marchewka, pietruszka, seler, śmietana, mąka żytnia).

Łazanki z mięsem wołowym i kapustą białą.

Kompot śliwkowy.

Podwieczorek:  Chałka pszenna z masłem, dżem brzoskwiniowy, herbata malinowa.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

28Sie2020

PONIEDZIAŁEK 31.08.2020

Śniadanie: Kasza manna na mleku, chleb graham z masłem, pasztet wieprzowy, ogórek małosolny, herbata czarna z cytryną, morele.

Obiad: Kartoflanka z warzywami z natką pietruszki (wywar mięsno – warzywny, marchewka, por, seler, śmietana).

Naleśniki z białym serem i owocami ( maliny, borówki amerykańskie).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, pasta z zielonego groszku z jajkiem i majonezem, rzodkiewka, herbata wieloowocowa.

WTOREK 01.09.2020

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z masłem, parówki z szynki, ketchup, kakao na mleku, śliwki.

Obiad: Zupa krem z cukinii z grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, ziemniaki, cukinia, seler, śmietana, mąka pszenna).

Pulpety wieprzowe w sosie własnym (mąka pszenna), kasza bulgur, surówka z marchewki i selera (jogurt naturalny).

Kompot z truskawkowy.

Podwieczorek: Torcik jogurtowy z galaretką owocową (żelatyna, truskawki), lemoniada cytrynowa z miodem.

ŚRODA 02.09.2020

Śniadanie: Bułka pszenna z masłem, szynka z drobiowa, pomidor, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), gruszki.

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem i bazylią (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, pomidory).

Makaron Tagiatelle z sosem śmietanowym, kurczakiem i pomidorkami koktajlowymi (mąka pszenna, jajka, śmietana).

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Kukurydza na ciepło, herbata wieloowocowa.

CZWARTEK 03.09.2020

Śniadanie: Płatki jaglane na mleku, chleb pszenno-żytni ze słonecznikiem i masłem (mąka pszenna, żytnia),ser żółty wędzony, ogórek zielony, mleko z miodem, arbuz.

Obiad: Zupa krupnik z warzywami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,).

Risotto z mięsem i sosem słodko – kwaśnym (pomidory, ananas, marchewka, pietruszka).

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Deserek serowo – waniliowy z chipsami jabłkowymi (mleko, ser biały).

PIĄTEK 04.09.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy jasny z masłem, szynka Juranda, sałata lodowa, kakao na mleku, banany.

Obiad:  Zupa kalafiorowa z lanym ciastem (wywar mięsno – warzywny marchewka, pietruszka, kalafior, seler, śmietana, mąka pszenna, jajka).

Sznycle rybne z ziemniakami (mąka pszenna, jajko), surówka z kapusty kiszonej z marchewką i cebulą.

Kompot śliwkowy.

Podwieczorek:  Weka pszenna z masłem, kabanosy drobiowe, kolorowe papryki,

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

21Sie2020

PONIEDZIAŁEK 24.08.2020

Śniadanie: Bułka grahamka z masłem, serek śmietankowy, rzodkiewka, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), gruszki.

Obiad: Zupa krem marchewkowy z prażonymi płatkami migdałowymi (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, koperek, seler, śmietana, mąka pszenna).

Sznycle drobiowe z ziemniakami, mizeria z ogórków ze śmietaną.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Bułka pikarro z masłem, pasta z szynki z majonezem, rukola, herbata wieloowocowa.

WTOREK 25.08.2020

Śniadanie: Kaszka kukurydziana na mleku, chleb razowy z masłem, powidła śliwkowe, herbata czarna z cytryną, jabłka.

Obiad: Zupa gulaszowa (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, papryka zielona i czerwona, ziemniaki).

Kluski śląskie z sosem pieczarkowym (mąka pszenna, jajka, śmietana), surówka z jabłek i marchewki.

Kompot porzeczkowy.

Podwieczorek: Bułka pszenna z masłem, kiełbasa krakowska sucha wieprzowa, pomidor, herbata czarna z cytryną.

ŚRODA 26.08.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy jasny z masłem, szynka z indyka, kiełki rzodkiewki, kakao na mleku, arbuz.

Obiad: Zupa krupnik z warzywami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, selerśmietana, kasza pęczak).

Makaron z gulaszem wołowym (mąka pszenna, jajka), surówka z pora i kukurydzy (por, marchewka, kukurydza, jogurt naturalny).

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe z wiśniami (mąka pszenna, jajka, kakao, masło), lemoniada pomarańczowa z miętą.

CZWARTEK 27.08.2020

Śniadanie: Zupa mleczna z lanym ciastem (mąka pszenna, jajka), chleb graham z masłem, szynka alpejska, ogórek kiszony, herbata czarna z cytryną, nektarynki.

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, pomidory, selerśmietana, mąka pszenna).

Ryba na parze z ryżem, duszona marchewka z zielonym groszkiem.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Sałatka gyros (sałata lodowa, filet z kurczaka, ogórek świeży, pomidorki, jogurt naturalny), bułeczka pszenna z masłem, herbata czarna z cytryną.

PIĄTEK 28.08.2020

Śniadanie: Chleb razowy z masłem, indyk bracki, sałata masłowa, kakao na mleku, winogrona.

Obiad:  Zupa z fasolki szparagowej z warzywami (wywar mięsno-warzywny, marchewka, pietruszka, fasolka szparagowa, por, seler, śmietana).

Potrawka z kurczaka z kaszą jęczmienną, ćwikła z chrzanem.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Serek śmietankowy na słodko z borówkami amerykańskimi, wafelek kukurydziany, herbata miętowa.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

14Sie2020

PONIEDZIAŁEK 17.08.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, awanturka z sardynek z białym serem i szczypiorkiem, papryka zielona, kakao na mleku, jabłka.

Obiad: Zupa porowa z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna, jajka).

Makaron świderek (mąka pszenna, jajka) z polewą jogurtowo – borówkową.

Kompot porzeczkowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z masłem, szynka włoska, ogórek zielony, herbata wieloowocowa.

WTOREK 18.08.2020

Śniadanie: Płatki cynamonowe  na mleku, weka pszenna z masłem, ser żółty edamski, pomidor, herbata z cytryną, nektarynki.

Obiad: Krem brokułowy z groszkiem ptysiowym (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, pieczarki, seler, mąka pszenna, śmietana).

Bitki schabowe z ziemniakami, zielona sałata z jogurtem naturalnym.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Ciasto Bouty z polewą czekoladową i kokosem (mąka pszenna, jajka, kakao, masło), lemoniada cytrynowa z miętą.

ŚRODA 19.08.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy jasny z masłem, szynka Delisso, papryka czerwona, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), banany.

Obiad: Zupa koperkowa z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, śmietana, mąka pszenna).

Ryba smażona na patelni z ryżem, bukiet jarzyn z masełkiem.

Kompot śliwkowy.

Podwieczorek: Jogurt pitny waniliowy z płatkami owsianymi, batonik malinowy.

CZWARTEK 20.08.2020

Śniadanie: Müsli z bakaliami na mleku, chleb graham z masłem (mąka pszenna), rolada ze schabem, rzodkiewka, herbata czarna, winogrona.

Obiad: Zupa grochowa z kiełbasą (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, ziemniaki, seler).

Pieczeń rzymska z kaszą kuskus, surówka ze świeżych pomidorów z cebulką i sosem vinegret.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem, pasta jajeczna z majonezem, szczypiorek, herbata czarna z cytryną.

PIĄTEK 21.08.2020

Śniadanie: Bułka razowa z masłem, pasztet drobiowy, papryka żółta, kakao na mleku, melon.

Obiad:  Zupa pieczarkowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny marchewka, buraczki czerwone, pietruszka, seler, śmietana, mąka pszenna).

Klopsy wieprzowe w sosie pomidorowym, kasza bulgur, sałatka szwedzka z ogórków małosolnych z cebulą.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z ziarnami słonecznika z masłem, mozzarella z roszponką, herbata malinowa.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną