Gr I

26Paź2018
26 października przedszkolaki z grupy Misiów zostały oficjalne przyjęte do społeczności przedszkolnej. Ciepło i serdecznie przywitała Misiów najstarsza grupa Grzybków. Przy wierszach i piosenka oraz ogromnym wsparciu rodziców dzieci zostały symbolicznie dotknięte ogromnym ołówkiem i przyjęte do grona przedszkolaków.  Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.  Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek.
10Paź2018
Sezon na grzyby rozpoczęty! Oczywiście tych czerwonych w kropki nie zbieramy, ale  ile jest zabawy, kiedy robi się je z łupinek orzeszków i patyczków.
2Paź2018
Dziś Misie postanowiły wzmocnić swoje organizmy przed zimą porcją pysznego soku. Napracowały się bardzo! A ile radości było, gdy próbowały wypić sok przez słomkę… Kilka osób świetnie dało sobie z tym radę.
25Wrz2018

Dzisiaj Misie ćwiczyły swoje paluszki. Ugniatały, ściskały, mieszały…. Zabawy było co nie miara. Trochę nabrudziliśmy, ale było warto 🙂

24Wrz2018

W poniedziałek, 24 września, grupa Misiów świętowała rozpoczęcie jesieni. Z tej okazji odbył się bal. Były tańce i zabawy oraz mnóstwo radości.

23Wrz2018
20 września grupa Misiów świętowała Dzień Przedszkolaka. Były tańce, zabawy i medale. Sama radość 🙂