Gr II

14Cze2019

Warsztaty i pokaz szybowca zorganizował tata Zosi B., któremu serdecznie dziękujemy. Będą to niezapomniane chwile dla dzieci.

5Cze2019

Tajemnice światła, bardzo podobały się Zuchom. Dzieci poznały działanie peryskopu, zjawisko powstawania tęczy, budowę kalejdoskopu,  laser, kołowe kolorowe światłowody i wiele innych ciekawostek.

20Sty2019

Z cyklu „Rodzice – dzieciom” . W środę 15 stycznia odwiedziła nas mama Kingi, która czytala dzieciom książeczki o przygodach Tarzana i Martynki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały czytanych opowieści. Zuchy uwielbiają gościć swoich rodziców. Zapraszamy chętnych rodziców na wspólny czas  czytania w środy lub czwartki na godz. 9.00.

26Paź2018

W dniu 26.10 gościliśmy w naszej grupie mamę Mikołaja, która opowiedziała nam o swojej ciekawej ale zarazem niebezpiecznej pracy. Mama Mikołaja jest kierownikiem na budowie. Na co dzień kieruje pracami związanymi z mocowaniem rusztowań często przy bardzo dużych obiektach, po których później również się porusza. Wszyscy podziwiamy jej odwagę . Dziękujemy za zdjęcia, które mogliśmy obejrzeć, rekwizyty i poświęcony dla nas czas. Zapraszamy rodziców do dzielenia się z nami swoimi pasjami i do prezentacji swoich zawodów.

Dziękujmy