Gr IV

6Mar2020

06 marca dzieci z naszej grupy brały udział w warsztatach ceramicznych, w trakcie których wykonały wielkanocnego baranka. Praca z gliną rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję plastyczną, a przede wszystkim jest wspaniałą zabawą i sprawia dzieciom ogromną radość.

5Mar2020

Warsztaty podróżnicze- dnia 05.03.2020r. grupa IV brała udział w warsztatach podróżniczych pt „ Na herbatce u Królowej Angielskiej ”. Smerfy poznały zwyczaje i obyczaje panujące u Królowej Wielkiej Brytanii  Elżbiety II.

20Lut2020

W dniu dzisiejszym odwiedziła nas mama Krzysia D.  i opowiedziała nam o pracy ratownika medycznego. Teraz już wiemy co trzeba powiedzieć gdy zadzwonimy na pogotowie oraz nauczyliśmy się jak należy ułożyć chorego w pozycji bezpiecznej.

14Lut2020

To był radosny dzień. Najpierw poznaliśmy historię św. Walentego a później wesoło bawiliśmy się uczestnicząc w różnych konkursach, zabawach i tańcach.

13Lut2020

Włochy to piękny kraj. Dzięki warsztatom poznaliśmy historię Italii, jej najsłynniejsze zabytki. Dowiedzieliśmy się co lubią jeść Włosi. Mieliśmy okazję przebrać się w stroje karnawałowe.

23Sty2020

23.01. 2020 w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla zaproszonych Gości specjalny program artystyczny- recytowały wierszyki i śpiewały piosenki . Na koniec uroczystości dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie robione prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek . To był piękny i wyjątkowy dzień dla wszystkich , pełen miłości, radości i wzruszeń.