Gr IV

30Wrz2019

30 września 2019 świętowaliśmy ” Dzień chłopaka”. Dziewczynki w tym dniu życzyły kolegom wszystkiego najlepszego, wręczyły słodki poczęstunek i przygotowany przez siebie rysunek.

19Wrz2019

19 września 2019 SMERFY poznały zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. Dowiedziały się w jakich miejscach należy przechodzić na druga stronę jezdni, jak należy się rozglądać gdy nie ma świateł, a także poznały znaki drogowe.

16Wrz2019

16 września 2019 roku gr. 4 ” Smerfy” obchodziła DZIEŃ KROPKI.

Dzień Kropki to wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń, umacniania wiary we własne siły. Co roku gromadzi miliony dzieci i nauczycieli wokół historii Vashti, bohaterki „Kropki” Petera Reynoldsa. Smerfy w tym dniu wykonały piękne kropkowe prace plastyczne, przeliczali kolorowe kropki, segregowali je itp.