Gr III

6Mar2019
Grupa jeżyków wykonuje eksperyment. Obserwują co się stanie, gdy wymieszamy wodę z sodą, płynem do naczyń i wlejemy do tego ocet?
25Lut2019

25 lutego w ramach akcji czytelniczej „Rodzice – dzieciom” naszą grupę odwiedziła mama Krysi, która przeczytała dzieciom książeczkę „Urodziny Puchatka. Dziękujemy pani Małgorzacie za przeczytanie książeczki i poświęcony czas..

15Lut2019

15.02. 2019 w grupie III odbyły się warsztaty podróżnicze: „Chińskie Wynalazki”.Dzieci miały okazję nauczyć się kilku zwrotów po chińsku i zaśpiewać chińską piosenkę Liang Zhi Lao Hu; zobaczyć, jak powstaje „makaron długiego życia” – 索面; dowiedzieć się, jakie popularne używane dzisiaj przez nas rzeczy wymyślili Chińczycy. Dzieci próbowały operować też oryginalnymi chińskimi pałeczkami, przymierzały chińskie tradycyjne stroje. Dziękujemy podróżniczce z firmy „Poznajemy świat”, za poprowadzenie warsztatów. Przedszkolaki były zachwycone, zresztą nie tylko one J

13Lut2019

13.02.2019 –  W grupie 3 odbyła się uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Z tej okazji grupa „Jeżyków” przygotowała występ artystyczny podczas którego zastały zaprezentowane wiersze i piosenki. Po zakończeniu występu dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. A następnie zaprosiliśmy przybyłych gości na poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci  jak i dziadków!!!