Gr V

4Gru2018

4 grudnia „Sówki” wspólnie przystroiły grupową choinkę. Każde dziecko wybierało ozdoby, które najbardziej mu się podobały i samodzielnie wieszało je na gałązkach naszej choinki.

30Lis2018

30 listopada gr V świętowała Andrzejki. Z tej okazji dzieci przyszły przebrane w stroje swoich ulubionych postaci. Każde dziecko mogło sprawdzić co czeka go w przyszłości podczas andrzejkowych wróżb. Odbyły się również wesołe tańce  wspólne zabawy. Na koniec dla każdego dziecka czekał pyszny poczęstunek.

23Lis2018

23 listopada grupa V świętowała Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły ze sobą do przedszkola swojego ulubionego misia. Z pomocą pluszaka dzieci wykonały poranne ćwiczenia gimnastyczne, poznały misie znane i te mniej znane, wykonały również prace plastyczną. Na zakończenie zajęć Sówki oglądnęły krótką bajeczką o przygodach Misia Uszatka i otrzymały medale przyjaciela Pluszowego Misia.

20Lis2018

20 listopada Sówki udały się w odwiedziny do dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 58. Przedszkolaki przygotowały dla nas wspaniałe przedstawienie o legendach polskich.  Następnie na Sówki czekało trudne zadanie. Każde dziecko otrzymało sylwetę Smoka Wawelskiego, którą musiało wyciąć i udekorować przygotowanymi elementami. Miłym uwieńczeniem naszego spotkania był słodki poczęstunek i wspólna zabawa. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

16Lis2018

16 listopada grupę V odwiedziły dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 58. Sówki zaprezentowały im przygotowane przez siebie przedstawienie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Po obejrzeniu przedstawienia dzieci poznały się bliżej poprzez zabawy ruchowe i integracyjne oraz wspólnie sprawdziły swoją wiedzę o Polsce w przygotowanym teście wiedzy patriotycznej. Na koniec dla dzieci czekała słodka niespodzianka. Serdecznie dziękujemy gościom za przybycie i wspólną zabawę.