Gr VI

20Lut2020

20.02.2020 Żuczki brały udział w zajęciach gimnastycznych przygotowanych przez mamusię Marcelki. Różnorodne i ciekawe ćwiczenia dały dzieciom dużo energii na cały dzień. Dzieciakom najbardziej podobały się „saneczki” i „naleśniki” z kocyków. Bardzo dziękujemy pani Monice za wspaniałe zajęcia!

16Lut2020

24.01.2020 Przedszkolaki z gr. 6 pojechały do DPS  przy ul. Praskiej w Krakowie z przedstawieniem pt. „Magiczne dziadków sztuczki”.
Dzieci zaprezentowały humorystyczne teksty, wiersze i piosenki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Występ został nagrodzony gorącymi brawami oraz upominkami w postaci aniołków. Na zakończenie dzieci obdarowały seniorów laurkami w kształcie serca. Zarówno dla mieszkańców DPS jak i dla przedszkolaków było to wyjątkowe spotkanie.

14Lut2020

14.02.2020 w grupie 6 obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji dzieci przygotowały kartki walentynkowe dla swoich kochanych rodziców, kolegów i koleżanek.

22Sty2020

Kochana Babciu i Dziadku żyjcie sto lat- tak głośno zaśpiewały wnuki swoim dziadkom. Dzieci przepięknie recytowały wiersze, tańczyły i prezentowały swoje umiejętności aktorskie podczas przedstawienia pt. „Magiczne Dziadków sztuczki”. Przedszkolaki obdarowały babcie i dziadków- własnoręcznie wykonanymi kolorowymi i pachnącymi mydełkami. Na zakończenie kochane Babcie i Dziadkowie usłyszeli gorące z serca płynące życzenia- zdrowia i długich lat życia.

20Sty2020

Nareszcie długo wyczekiwany przez dzieci dzień zabawy karnawałowej. Tancerze przebrani w piękne kolorowe stroje bawili się wspaniale. Zabawy w kole, pląsy, konkursy dały dzieciom wiele radości.

18Gru2019

Przedszkolaki z gr VI przygotowały dla swoich rodziców wspaniały występ przed świętami. Z wielką radością zaśpiewały przepiękne pastorałki i kolędy. Dzieci otrzymały wielkie brawa. Wspólne śpiewanie kolędy Cicha Noc wprowadziło wszystkich w ciepły świąteczny nastrój.