Gr VI

5Kwi2019

Dnia 05.04.2019 (piątek), w grupie VI odbył się Światowy Dzień Sportu. Przedszkolaki brały udział w różnych konkurencjach: bieg z piłką, slalomy, przekładanie szarfy, rzut kołem ringo itp. Dzieci bardzo zaangażowały się w zawody i chętnie dopingowały kolegom ze swoich drużyn.

2Kwi2019

Dnia 02.04.2019 (wtorek), w grupie VI odbyły się zajęcia z ciastoliną Play-Doh. Tematem przewodnim były pisanki. Dzieci sprawnie lepiły nawet bardzo małe elementy. Zadanie wymagało skupienia i dokładności, czego nie zabrakło naszym przedszkolakom.

1Kwi2019

Dnia 01.04.2019 (poniedziałek), grupa VI brała udział w kolejnych warsztatach z Akademii Odkrywców. Nowe doświadczenia i eksperymenty sprawiły dzieciom wiele radości.

27Mar2019

Dnia 27.03.2019, grupa VI wybrała się do Centrum Kultury Ruczaj na koncert edukacyjny dla dzieci w wykonaniu muzyków Filharmonii Krakowskiej. Temat przewodni brzmiał: „O Ameryce inaczej”. Dzieci były pod wrażeniem występu muzyków. W trakcie granej muzyki chętnie współpracowały z artystami.

21Mar2019

W dniu 21.03.19r. dzieci z grupy VI-ej gościły Pana Piotra z Wydawnictwa „MAC”. W ramach projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”, nasz gość zaprosił przedszkolaków do świata bajek. Za wizytę dzieci podziękowały piosenką, a Pan Piotr podarował piękną książkę pt. „Świat w piżamach” J. Drobkiewicz. Serdecznie dziękujemy!

20Mar2019

W dniu 20.03.19r. przedszkolaki z naszej grupy wystąpiły w konkursie „Piosenki Wiosennej”. Dzieci odważnie zaprezentowały się przed rówieśnikami z grup starszych. Gratulujemy wokalnych umiejętności!