Gr VI

13Lut2019

13.02.19r. przedszkolaki z grupy VI wzięły udział w warsztatach edukacyjnych w Centrum multimedialno – edukacyjnym „Multicentrum” w Skawinie. Dzieci miały okazję budować modele owadów, aut oraz budowli przestrzennych z klocków logicznych k’nex. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością oraz kreatywnością.

13Lut2019

W ramach Tygodnia Życzliwości przedszkolaki z gr. VI-ej uczestniczyły w zajęciach na temat dobrego słowa oraz zgodnej współpracy w grupie rówieśniczej. Dzieci w zaskakujący sposób wypowiadały się na temat przyjaźni oraz zgodnie uznały, że dobre słowo zjednuje przyjaciół. Pięciolatki z humorem i zaangażowaniem bawiły się w zabawy integracyjne. Trzymamy kciuki, aby wartości, jakie dzieci zdobyły na zajęciach, trwały przez wszystkie tygodnie w roku!

8Lut2019

W dniu 8.02.19r. przedszkolaki z gr. VI miały niepowtarzalną okazję wystąpić dla wyjątkowych gości: mali artyści podarowali wiersze, piosenki i tańce. O świąteczny charakter „Dnia Babci i Dziadka” zadbały mamy Amira, Gabrysi i Borysa, którym serdecznie dziękujemy za pyszne wypieki oraz pomoc. Piękną atmosferę dopełniły uśmiechy i wzruszenia najbliższych. Zapamiętamy ten dzień na długo!

17Gru2018

Dnia 19.12.2018 (środa), grupa VI zaprezentowała tradycyjne jasełka dla rodziców. Zgromadzeni goście mogli poczuć magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Aktorzy bezbłędnie odegrali swoje role dodatkowo urozmaicając występ licznymi piosenkami i tańcami. To wyjątkowe popołudnie zakończyliśmy świątecznymi życzeniami i pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez mamę Amira. Wszystkim nieobecnym, również składamy najlepsze życzenia świąteczne.

17Gru2018

30Lis2018

Dnia 30.11.2018 (piątek), grupa VI obchodziła Andrzejki. Wspólna zabawa przy muzyce, rzut monetą do wiaderka, lanie woskiem przyniosło dzieciom dużo radości. Dzieci dowiedziały się też, co ich czeka w przyszłości, kto jako pierwszy wyjdzie za mąż/ożeni się i jakie imię będzie miała wybranka serca. Zabawa andrzejkowa zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców dzieci.