Gr VII

13Lis2020

10 listopada w grupie VII „Jeżyków” obchodziliśmy ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Z tej okazji wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Głównym celem wydarzenia było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dokładnie o godzinie 11.11 dzieci wspólnie odśpiewali pieśń „Mazurka Dąbrowskiego”.

15Wrz2020

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto inności, kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, bo przecież każdy ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, potrzebujemy kogoś kto ten talent w nas zauważy.

Grupa VII „ Jeżyki” świętowali Międzynarodowy  Dzień Kropki tworząc wspólnie „KROPKOWĄ” ramkę na zdjęcia. Do wykonania  ramki użyli wyciętych kolorowych kropek. To zadanie bardzo się przedszkolakom podobało, mogli samodzielnie tworzyć kropkową kompozycję. Na zakończenie zaprosiłyśmy dzieci do  „małej” sesji zdjęciowej z wykonaną ramką.