Gr VII

14Lut2019

Wychowawczynie grupy VII

13Lut2019

13.02.2018 Grupa 7 zorganizowała występ z okazji dnia babci i dziadka. Podczas występu dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki a także pięknie zagrały na instrumentach . Na zakończenie rozdały własnoręcznie zrobione upominki.

10Lut2019

Milenka, Greta, Amelka i Lena M. z grupy 7 ” Leśne Duszki” wykonały w styczniu 2019 maski różnymi technikami na między-przedszkolny konkurs przedszkolny. Dziewczynki świetnie się przy tym bawiły:)

8Lut2019

W dniu 8.02.2019 r. „LEŚNE DUSZKI ” przypomniały sobie znaczenie słów Proszę, Przepraszam, Dziękuję , oraz opowiadały kiedy i w jakich sytuacjach używamy tych „ Magicznych słów” . Z tej okazji grupa stworzyła piękny plakat i wierszyk z zastosowaniem codziennie tych pięknych słów „Co dzień rano mówię Proszę, Przepraszam, Dziękuje używam słów tych . Dobre słowa w dobre czyny zamieniam w mig kochane przedszkole pomaga mi w tym.” W trakcie zajęć dzieci zostały podzielone na dwuosobowe zespoły, które tworzyły kolorowe serca i wzajemnie się wymieniały okazując sobie szacunek używając „Magicznych słów”.

6Lut2019

6.02.2019 r. Mama Michała przeczytała dzieciom książkę z „Krainy Emocji ” o cierpliwości i inności. Dziękujemy Bardzo za poświęcony czas.

31Sty2019

31 stycznia 2019 grupa 7 ” Leśne Duszki” wybrała się w odwiedziny do Samorządowego Przedszkola nr 5 na ul. Zachodnia. W ramach nawiązania współpracy zaproszeni zostaliśmy na jasełka.Dzieciom bardzo spodobał się występ, na zakończenie zrobiliśmy sobie pamiątkowe wspólne zdjęcie.