Gr VII

26Lut2019

26 lutego 2019 ” Leśne Duszki” obchodziły Dzień Dinozaura. Przedszkolaki poznały różne rodzaje i nazwy dinozaurów, a następnie wykonały odciski dinozaurów w masie solnej. To była super zabawa.

26Lut2019

26 lutego odbyły się warsztaty dla dzieci z ratownikami medycznymi. Podczas tych zajęć dzieci dowiedziały się jak właściwie udzielić pierwszej pomocy. Każde dziecko reanimowało najpierw pluszowego misia, a następnie odbyły się ćwiczenia na fantomie.

14Lut2019

Wychowawczynie grupy VII

13Lut2019

13.02.2018 Grupa 7 zorganizowała występ z okazji dnia babci i dziadka. Podczas występu dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki a także pięknie zagrały na instrumentach . Na zakończenie rozdały własnoręcznie zrobione upominki.

11Lut2019

11 stycznia 2019 Stasiu z naszej grupy przyniósł do zaprezentowania strój krakowiaka i nauczył kolegów i koleżanki tego tańca.

10Lut2019

Milenka, Greta, Amelka i Lena M. z grupy 7 ” Leśne Duszki” wykonały w styczniu 2019 maski różnymi technikami na między-przedszkolny konkurs przedszkolny. Dziewczynki świetnie się przy tym bawiły:)