Grupa III

6Maj2021

W grupie III Tygrysków obchodziliśmy Święto Flagi.Po kolejnych etapach zajęć dzieci nagrodzone zostały dyplomami Małego Polaka.

22Mar2021

Dzielna grupa III ,, Tygrysków” 🐯 pożegnała  dzisiaj zimę . Wspólnie wykonaliśmy kukłę 🌸🌷 . Grupa z wielkim zaangażowaniem pracowała nad wizerunkiem ,,Pożegnania zimy”….. i  dotarliśmy do celu.  Marzanna została zatopiona w wodzie.  Nie był to co prawda typowy zwyczaj topienia kuk y w rzece, jeziorze czy morzu ale bardziej kameralny. Niesprzyjające warunki pogodowe i pandemia uniemożliwiły nam to zadania,  ale my dzielnie utopiliśmy Marzannę w wanience. 😃😃😄 A radości było wiele!

19Mar2021
Zmęczeni długą, mroźną zimą postanowiliśmy udekorować naszą salę  kwiatami i roślinami. Dzieci samodzielnie sadziły cebulkę i kwiaty doniczkowe oraz zasiały rzeżuchę. Zabawy i radości było wiele!😄😄😊☺🙂.
Teraz czekamy na efekt naszej pracy.
4Mar2021
16Lut2021

W poniedziałek w grupie 3 TYGRYSKÓW odbyły się WALENTYNKI. Mimo, że była nas mała garstka to bawiliśmy się wyśmienicie. Wykonaliśmy kilka zabaw, tańców i prac plastycznych. Zachęcamy pozostałe Tygryski do dołączenia do naszej grupy.🐯