Jadłospis

27Lis2020

PONIEDZIAŁEK 30.11.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, ser żółty królewski, pomidor, kakao na mleku, jabłko.

Obiad: Zupa jarzynowa z zacierką  (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna).

Filet z indyka na parze w ziołach z żółtym ryżem, mizeria z ogórków ze śmietaną.

Kompot z czerwonej porzeczki.

Podwieczorek: Koktajl truskawkowo-bananowy z wafelkiem zbożowy (jogurt naturalny, mleko).

WTOREK 01.12.2020

Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, weka pszenna z masłem, powidła śliwkowe, herbata z owoców leśnych, mandarynki.

Obiad: Zupa krem z zielonych warzyw (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, brokuł, zielony groszek, kalafior zielony, por, seler, śmietana).

Kotlety ziemniaczane z sosem pomidorowym (mąka ziemniaczana, jajka, śmietana), awokado.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Chleb orkiszowy z masłem, kurczak z bobrownik, rzodkiewka, herbata czarna z cytryną.

 

 

ŚRODA 02.12.2020

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni ze słonecznikiem z masłem, kabanosy wieprzowe, pomidorek koktajlowy, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), kiwi – podane w formie bufetu szwedzkiego.

Obiad: Zupa koperkowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, mąka pszenna).

Ryż na parze z sosem meksykańskim (mięso drobiowe, papryka czerwona, żółta, fasolka czerwona, pomidory, kukurydza).

Kompot śliwkowy.

Podwieczorek: Ciasto kruche kakaowe przekładane konfiturą owocową (mąka pszenna, masło, kakao, jajka), rozgrzewająca herbatka z pomarańczą, goździkami i imbirem.

CZWARTEK 03.12.2020

Śniadanie: Kaszka manna na mleku, chleb orkiszowy ciemny z masłem, kiełbasa krakowska, rzodkiewka, herbata owocowa, gruszka.

Obiad: Rosołek z lanym ciastem (wywar mięsno-warzywny, marchewka, seler, pietruszka, por, jajka, mąk pszenna).

Ryba w ziołach z ziemniakami, marchewka z pomarańczą.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Sałatka z jajek z zielonym groszkiem, kukurydzą, pieczarkami i majonezem, bułeczka pszenna z masłem, herbata czarna.

PIĄTEK 04.12.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, pasta z kurczaka, kiełki rzodkiewki, mleko z miodem, banan.

Obiad:  : Kartoflanka z ziemniakami (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler)

Pieczeń rzymska (mięso wieprzowe, jajka, mąka pszenna) z kaszą bulgur, pomidorki koktajlowe z cebulą.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek:  Bułeczka pszenna  drożdżowa z masłem miodem, herbatka malinowa.

UPOMINEK OD MIKOŁAJA

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

20Lis2020

PONIEDZIAŁEK 23.11.2020

Śniadanie: Chleb pszenno -żytni z masłem, pasztet z królika, pomidor, kakao na mleku, jabłko.

Obiad: Zupa krem marchewkowy z płatkami migdałowymi (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

Spaghetti z sosem mięsno – warzywnym z posypką serową.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Deserek mleczny z kaszą bulgur z polewą wiśniową.

WTOREK 24.11.2020

Śniadanie: Musli na mleku, chleb graham z masłem, ser żółty wędzony salami, ogórek zielony, herbata z owoców leśnych, kiwi.

Obiad: Zupa grysikowa na rosole (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kasza manna).

Gulasz cielęcy z kaszą jęczmienną, bukiet jarzyn z masełkiem.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem, pasta z tuńczyka z majonezem, ogórek kiszony, herbata czarna z cytryną.

 

ŚRODA 25.11.2020

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni ze słonecznikiem z masłem, szynka włoska, pomidorek koktajlowy, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), mandarynki – podane w formie bufetu szwedzkiego.

Obiad: Zupa gulaszowa z warzywami (mięso z indyka, wywar warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, papryka czerwona, ziemniaki).

Ryż na słodko z polewą brzoskwiniową i bitą śmietaną.

Kompot z czerwonej porzeczki.

Podwieczorek: Bułka pszenna z masłem, jajko gotowane ze szczypiorkiem, herbata czarna z cytryną.

CZWARTEK 26.11.2020

Śniadanie: Kaszka jaglano-kukurydziana na mleku, chleb orkiszowy jasny z masłem, kiełbasa drobiowa, papryka żółta, herbata owocowa, kiwi.

Obiad: Zupa brokułowa z lanym ciastem (wywar mięsno-warzywny, marchewka, seler, pietruszka, por, jajka, mąk pszenna).

Łosoś w parmezanie z kaszą kuskus, sałata lodowa ze śmietaną.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Danonek waniliowy, talarki ryżowe.

PIĄTEK 27.11.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, twarożek ze szczypiorkiem, rzodkiewka, mleko z miodem, banan.

Obiad:  : Krupnik z kaszą pęczak (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana).

Zapiekanka ziemniaczana z mięskiem (kalafior, brokuł, marchewka, mleko,masło, ser żółty).

Kompot śliwkowy.

Podwieczorek:  *Deserek jogurtowy straciatella z malinami (jogurt naturalny, czekolada, żelatyna).

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

13Lis2020

PONIEDZIAŁEK 16.11.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, tuńczyk z suszonymi pomidorami, szczypiorek, kakao na mleku, gruszka.

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem (wywar mięsno-warzywny, marchewka, pietruszka, por, pomidory, seler, śmietana).

Makaron z białym serem i musem truskawkowym.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem, filet pieczony, zielona sałata lodowa, herbata czarna.

WTOREK 17.11.2020

Śniadanie: Płatki czekoladowe na mleku, chleb orkiszowy z masłem, dżem brzoskwiniowy, herbata owocowa, melon.

Obiad: Zupa krem z czerwonej soczewicy z groszkiem ptysiowym (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna).

Sznycle wieprzowe z ziemniakami, buraczki na ciepło ze śmietaną.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Koktajl bananowy z miętą (jogurt naturalny), chrupki jaglane.

 

ŚRODA 18.11.2020

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z masłem, ser żółty edamski, roszponka, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), mandarynki – podane w formie bufetu szwedzkiego.

Obiad: Toskańska zupa fasolowa (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, pomidory, fasola czerwona, fasola biała, cukinia, parmezan).

Podudzie z indyka z kaszą bulgur, surówka z mizeria ze śmietaną.

Kompot z czerwonej porzeczki.

Podwieczorek: Bułka pszenna z masłem, pasta z szynki i majonezu, czerwona papryka, herbata czarna z cytryną.

CZWARTEK 19.11.2020

Śniadanie: Płatki owsiane na mleku, chleb orkiszowy jasny z masłem, szynka wieprzowa, rzodkiewka, herbata owocowa, kiwi.

Obiad: Zupa pieczarkowa z makaronem (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna).

Ryba po grecku z ryżem (marchewka, pietruszka, seler, por, pomidory).

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Smoothi z buraczków czerwonych i ananasa, andruty bezcukrowe.

PIĄTEK 20.11.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, salami, kiełki rzodkiewki, mleko z miodem, banan.

Obiad:  Zupa kalafiorowa z lanym ciastem (wywar warzywny marchewka, pietruszka, kalafior, seler, śmietana, mąka pszenna).

Jajko gotowane w sosie koperkowym z ziemniakami, surówka z marchewki i jabłka.

Kompot śliwkowy.

Podwieczorek:  *Ciasto piernikowe z orzechami i polewą czekoladową (mąka pszenna, jajka, kakao, przyprawa piernikowa, olej, miód), soczek owocowy.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

6Lis2020

PONIEDZIAŁEK 09.11.2020

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z masłem, pasta z sardynek ze szczypiorkiem, papryka żółta, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), gruszka.

Obiad: Zupa z zielonego groszu z zacierką (wywar warzywny, marchewka, por, groszek zielony, seler).

Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem (pomidory, ananas, marchew, seler, pietruszka).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Kisiel wiśniowy (mąka ziemniaczana) z chipsami jabłkowymi.

WTOREK 10.11.2020

Śniadanie:  Płatki cynamonowe na mleku, chleb graham z masłem, ser żółty wędzony, roszponka, herbata czarna z cytryną, banany.

Obiad: Krupnik z kaszą pęczak (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

Knedle ze śliwkami z masełkiem i cukrem.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem, szynka wieprzowa, rzodkiewka, herbata owocowa.

 

ŚRODA 11.11.2020

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 

CZWARTEK 12.11.2020

Śniadanie: Kasza manna na mleku, chleb pszenno-żytni ze słonecznikiem i masłem (mąka pszenna, żytnia), serek śmietankowy, ogórek zielony, herbata czarna, jabłka.

Obiad: Pomarańczowy krem z warzyw z orzechami włoskimi (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, dynia, seler).

Gulasz z szynki wieprzowej z kaszą jęczmienną, sałatka z ogórków kiszonych z cebulą.

Kompot z czarnej porzeczki.

Podwieczorek: Deserek śmietankowy (jogurt naturalny) z musem jagodowym.

PIĄTEK 13.11.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, pasztet drobiowy, pomidory, kakao na mleku, marchewka do chrupania.

Obiad:  Zupa ogórkowa z ryżem (wywar mięsno-warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

Klopsiki rybne (łosoś, miruna, jajka) z ziemniakami, szpinak na ciepło ze śmietaną.

Kompot śliwkowy.

Podwieczorek:  Chałka pszenna z masłem i miodem, herbatka malinowa.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

30Paź2020

PONIEDZIAŁEK 02.11.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, parówki z ketchupem, kakao na mleku, jabłko.

Obiad: Zupa z cukinii z ziemniakami i fetą (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana).

Kurczak w sosie śmietanowym z żółtym ryżem, brokuły gotowane na parze.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem i powidłem śliwkowym, herbata czarna z cytryną.

WTOREK 03.11.2020

Śniadanie: Płatki jaglane na mleku, bułeczka pszenna z masłem, ser żółty gouda, pomidor, herbata owocowa, melon.

Obiad: Zupa jarzynowa na rosole z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

Kopytka na słodko z masełkiem (mąka pszenna, jajka, ser biały).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, rolada ze schabem, kiełki rzodkiewki, herbata malinowa.

 

ŚRODA 04.11.2020

Śniadanie: Chleb pszenno-żytni z masłem, pasta z kurczaka z majonezem, rzodkiewka, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), gruszka – podane w formie bufetu szwedzkiego.

Obiad: Zupa pomidorowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, pulpa pomidorowa, śmietana, mąka pszenna).

Rybka z pieca w cytrynie z ziemniakami, surówka z marchewki z pomarańczą.

Kompot z czerwonej porzeczki.

Podwieczorek: Koktajl jogurtowo – truskawkowy, wafelek ryżowy.

CZWARTEK 05.11.2020

Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, chleb orkiszowy jasny z masłem, szynka hetmańska, herbata czarna z cytryną, kiwi.

Obiad: Zupa krem z batatów z pestkami dyni (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana).

Szynka wieprzowa w sosie własnym z kaszą jęczmienną, mizeria ze śmietaną.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Sałatka jajeczna z tuńczykiem (ogórek kiszony, jogurt naturalny), weka pszenna z masłem, herbatka owocowa.

PIĄTEK 06.11.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, pasztet wieprzowy, papryka czerwona, mleko z miodem, banan.

Obiad:  Zupa ogórkowa z ryżem (wywar warzywny marchewka, pietruszka, seler, śmietana).

Łazanki z kapustą i mięskiem (mąka pszenna).

Kompot śliwkowy.

Podwieczorek:  *Ciasto z jagodami (mąka pszenna, jajka), lemoniada cytrynowo – pomarańczowa z miętą.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

23Paź2020

PONIEDZIAŁEK 26.10.2020

Śniadanie: Weka pszenna z masłem, twarożek  z suszonymi pomidorami, papryka zielona, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), gruszka.

Obiad: Zupa grochowa z kiełbaską (wywar mięsno – warzywny, marchewka, por, groch, seler).

Ryż z polewą jogurtowo – truskawkową (jogurt naturalny).

Kompot z czarnej porzeczki.

Podwieczorek: Chleb graham z masłem, szynka kniazia, pomidor malinowy, herbatka malinowa.

WTOREK 27.10.2020

Śniadanie:  Kaszka kukurydziana na mleku, chleb pszenno – żytni z masłem, ser żółty wędzony, rukola, herbata czarna z cytryną, śliwki.

Obiad: Zupa z zielonej soczewicy z warzywami(wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, fasolka szparagowa, seler).

Zrazy wieprzowo – wołowe (jajka, mąka pszenna) z ziemniakami, marchewka z groszkiem z masełkiem.

Kompot z wiśniowy.

Podwieczorek: *Mus czekoladowo – bananowy, bez cukrowe ciasteczka owsiane.

ŚRODA 28.10.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, szynka drobiowa, kiełki rzodkiewki kakao na mleku, melon – podane w formie bufetu szwedzkiego.

Obiad: Barszcz biały z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, mąka pszenna).

Łosoś na parze z kaszą kuskus, sałata lodowa z ogórkiem i pomidorem w sosie winegret.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem, pasta z jajek z majonezem i szczypiorkiem, herbata czarna z cytryną i miodem.

CZWARTEK 29.10.2020

Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, chleb pszenno-żytni ze słonecznikiem i masłem (mąka pszenna, żytnia), kiełbaska krakowska sucha, roszponka, herbata czarna, winogrono.

Obiad: Rosolnik z mięskiem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kasza manna).

Leczo z ciecierzycy i warzyw z kaszą bulgur (marchewka, seler, ciecierzyca, papryka czerwona, papryka żółta, cukinia, cebula, pomidory).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: *Ciasto „Wiewiórka” (mąka pszenna, orzechy, jajka, kakao rodzynki, jabłka), bawarka na mleku.

PIĄTEK 30.10.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, pasztet z królika, rzodkiewka, kakao na mleku, gruszka.

Obiad:  Zupa krem z pomidorów z groszkiem ptysiowym (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, pomidory, seler, mąka pszenna

Gulasz z indyka z makaronem (mąka pszenna), sałatka szwedzka z cebulką.

Kompot śliwkowy.

Podwieczorek:  *Smoothi jabłkowo – szpinakowe, chrupki jaglane.