Jadłospis

28Cze2020

PONIEDZIAŁEK 29.06.2020

Śniadanie:Bułka pszenna z masłem, filet pieczony z kurczaka, rzodkiewka, kakao na mleku, nektarynka.

Obiad: Zupa fasolowa z warzywami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, fasola, ziemniaki, por, seler).

Makaron z białym serem na słodko, polewa jagodowa.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Chleb razowy z masłem, ser żółty wędzony, szczypiorek, pomidorek koktajlowy, herbata malinowa.

 

WTOREK 30.06.2020

Śniadanie:Płatki cynamonowe na mleku, weka pszenna z masłem, pasta z jajek z majonezem i natką pietruszki, papryka czerwona, herbata czarna z cytryną, arbuz.

Obiad: Zupa porowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna, jajko).

Gulasz wieprzowy z ziemniaczkami, mizeria ze świeżych ogórków z jogurtem.

Kompot z wieloowocowy.

Podwieczorek: Truskawki z bitą śmietaną i granolą czekoladową, lemoniada cytrynowa.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką. Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

21Cze2020

PONIEDZIAŁEK 22.06.2020

Śniadanie:Bułka razowa z masłem, ser biały z miodem kakao na mleku, gruszka.

Obiad: Krem z pomarańczowych warzyw z grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, dynia, por, seler, śmietana, mąka pszenna).

Kurczak po chińsku z makaronem (papryka czerwona, kiełki, marchewka, pietruszka, seler).

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Smoothie z arbuza i banana z chipsami jabłkowymi.

 

WTOREK 23.06.2020

Śniadanie:Kaszka kukurydziana na mleku, chleb graham z masłem, szynka kniazia, papryka czerwona, herbata malinowa, morele.

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, pomidory, seler, śmietana).

Racuchy drożdżowe z polewą truskawkową i bitą śmietaną (mąka pszenna, jajka, mleko).

Kompot z wieloowocowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni ze słonecznikiem i masłem, pasta z sera żółtego z majonezem i szczypiorkiem, ogórek świeży, herbata czarna z cytryną.

 

ŚRODA 24.06.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, jajko na twardo, rzodkiewka, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), nektarynki.

Obiad: Zupa grysikowa na rosole z warzywami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, kasza manna).

Ryba w panierce z ziemniakami (jajka, mąka pszenna), surówka z kiszonej kapusty i marchewki.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z masłem, pasztet królewski z królika, ogórek kiszony, herbata czarna z cytryną.

 

CZWARTEK 25.06.2020

Śniadanie: Müsli na mleku, weka pszenna z masłem (mąka pszenna), humus z ciecierzycy z suszonymi pomidorami, rukola, herbata czarna, melon.

Obiad: Zupa koperkowa z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por,  seler, śmietana).

Leczo z kolorowymi papryczkami, kiełbasą, cukinią, pomidorami i pieczarkami z pieczywem pszenno-żytnim.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Pucharek serowy z musem brzoskwiniowym, wafelek kukurydziany.

 

PIĄTEK 26.06.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy jasny z masłem, parówki z szynki z ketchupem, roszponka, kawa zbożowa, banan.

Obiad Zupa z brukselki z zacierką (wywar mięsno – warzywny marchewka, pietruszka, brukselka, seler, śmietana).

Schab pieczony na parze w warzywach z kaszą jęczmienną (marchewka, pietruszka, seler).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek:  Chleb razowy z masłem, kiełbasa krakowska mini wieprzowa, pomidor, herbata czarna z cytryną.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką.

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

14Cze2020

PONIEDZIAŁEK 15.06.2020

Śniadanie:Bułeczka pszenna z masłem, szynka drobiowa, sałata lodowa, kakao na mleku, jabłko.

Obiad: Kapuśniak z ziemniakami i mięskiem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, kapusta, ziemniaki, por, seler).

Naleśniki z białym serem i polewą z czarnej porzeczki.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Chleb razowy z masłem, pasta z tuńczyka ze szczypiorkiem, papryka czerwona (majonez), herbata z cytryną.

 

WTOREK 16.06.2020

Śniadanie: Płatki czekoladowe na mleku, bułeczka razowa z masłem, powidło śliwkowe, herbata malinowa, truskawki.

Obiad: Krupnik z kaszą pęczak (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, botwinka, seler, śmietana).

Pieczeń drobiowa nadziewana cukinią i papryką (jajka, mąka pszenna), kasza bulgur, wiosenna zielona sałata (selerem naciowym, sałata zielona, koperek, jogurt naturalny).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Murzynek z bitą śmietaną (kakao, mąka pszenna, jajka), lemoniada z pomarańczą i miętą.

 

ŚRODA 17.06.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, smalczyk wegetariański z fasoli z cebulką, rzodkiewka, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), nektaryna.

ObiadZupa kalafiorowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, śmietana, mąka pszenna, jajko).

Pulpeciki rybne na parze w sosie koperkowym z młodymi ziemniaczkami, marchewka mini z masełkiem.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z masłem, kurczak z bobrownik, papryka żółta, herbata czarna z cytryną.

 

CZWARTEK 18.06.2020

Śniadanie: Grysik na mleku weka pszenna z masłem (mąka pszenna), wędzonka regionalna, roszponka, herbata czarna, arbuz.

Obiad: Rosół z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, mąka pszenna).

Kotlet mielony z indyka z ryżem, buraczki czerwone zasmażane ze śmietaną.

Kompot porzeczkowy.

Podwieczorek: Deserek śmietanowy z musem jagodowym, ciasteczko owsiane.

 

PIĄTEK 19.06.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, pasta drobiowa z natką pietruszki (majonez), ogórek świeży, mleko z miodem, banan.

Obiad Zupa warzywna zabielana (wywar mięsno – warzywny marchewka, pietruszka, brukselka, ziemniaki, seler, śmietana, mąka pszenna, jajka).

Makaron Penne z sosem mięsno – warzywnym (pomidory, mięso wieprzowe, marchewka,     pietruszka).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek:  Chleb pszenno-żytni z ziarnami słonecznika z masłem, rolada ze schabem, rukola, herbata malinowa.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką.

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

7Cze2020

PONIEDZIAŁEK 08.06.2020

Śniadanie:Bułka pszenna  z masłem, szynka wieprzowa, pomidor, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), gruszka.

Obiad: Zupa z nowalijek (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, ziemniaki, seler, śmietana).

Sznycle wieprzowe (mąka pszenna, jajka) z kaszą kuskus, kalafior z masełkiem.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Kisiel brzoskwiniowy, wafelek ryżowy.

 

WTOREK 09.06.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy jasny z masłem, filet maślany, roszponka, kakao na mleku, pomarańcz.

Obiad: Zupa brokułowa z warzywami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, ziemniaki, seler).

Knedle z truskawkami ze słodką śmietanką.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem, szynka okopcona, papryka żółta, herbata z cytryną.

 

ŚRODA 10.06.2020

Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, bułeczka grahamka z masłem, filet z bobrownik, sałata lodowa, herbata czarna, jabłko.

Obiad: Zupa krem ze świeżych pomidorów z grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, pomidory, seler, śmietana, mąka pszenna).

Ryż z wieprzowiną po chińsku (marchewka, por, papryka czerwona, kiełki)

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Muffiny z jagodami (mąka pszenna, jajka), herbata miętowa.

CZWARTEK 11.06.2020

BOŻE CIAŁO

 

PIĄTEK 12.06.2020

Śniadanie: Chleb razowy z masłem, ser żółty wędzony, ogórek świeży, kakao na mleku, kiwi.

Obiad:  Zupa z zielonego groszku z lanym ciastem  (wywar mięsno-warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, mąka pszenna, jajka).

Ryba na parze w ziołach z ziemniakami i surówka z młodej kapusty (kapusta, marchewka, kukurydza, jogurt naturalny).

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Bułka kajzerka z masłem, pasta z szynki z majonezem i świeżym szczypiorkiem, rzodkiewka, herbata wieloowocowa.  

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką.

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

1Cze2020

PONIEDZIAŁEK 01.06.2020

Śniadanie:Chleb pszenno-żytni z masłem, ser biały, rzodkiewka, kakao na mleku, gruszka.

Obiad: Wiosenny kapuśniaczek z młodej kapusty (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, kapusta, ziemniaki, por, seler).

Ryż ze śmietaną i świeżymi truskawkami.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Frittata z parówkami, zielonym groszkiem, papryką czerwoną (jajka, mleko), herbata z cytryną.

 

WTOREK 02.06.2020

Śniadanie: Kulki czekoladowe na mleku, bułeczka pszenna z masłem, powidło śliwkowe, herbata malinowa, kiwi.

Obiad: Botwinka z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, botwinka, seler, śmietana).

Rolada drobiowa nadziewana marchewką (jajka), kasza bulgur, roszponka z pomidorem z oliwą z oliwek.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni słonecznikiem i masłem, ser żółty gouda, ogórek świeży, herbata malinowa.

 

ŚRODA 03.06.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, pasztet wieprzowy, kiełki rzodkiewki, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), jabłko.

Obiad: Zupa z fasoli szparagowej z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, śmietana, mąka pszenna, jajko).

Bitki wieprzowe w sosie własnym z kaszą pęczak, bukiet jarzyn z masełkiem.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Ciasto ucierane z rabarbarem (mąka pszenna, jajka), soczek wieloowocowy.

 

CZWARTEK 04.06.2020

Śniadanie: Müsli na mleku weka pszenna z masłem (mąka pszenna), wieprzowinka z pieca, rukola, herbata czarna, melon.

Obiad: Zupa krem z zielonego kalafiora z grzankami(wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, groszek,  seler, mąka pszenna, śmietana).

Ryba w cieście naleśnikowym  (mąka pszenna, jajka) z ziemniakami i surówką z kapusty kiszonej.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Smoothie ze szpinakiem, pomarańczą i jabłkiem, ciasteczko owsiane.

 

PIĄTEK 05.06.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, jajko w sosie tatarskim (majonez, ogórek kiszony, pieczarki marynowane), papryka czerwona, mleko z miodem, banan.

Obiad Zupa z brukselki z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny marchewka, pietruszka, brukselka, seler, śmietana).

Spaghetti bolognese z posypką z sera żółtego (pomidory, mięso wieprzowe, bazylia).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek:  Chleb razowy z masłem, kiełbasa krakowska z indyka, papryka żółta, herbata czarna.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką. 

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

25Maj2020

PONIEDZIAŁEK 25.05.2020

Śniadanie: Bułka grahamka z masłem, parówki z szynki z ketchupem, rzodkiewka, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), kiwi.

Obiad: Zupa koperkowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, koperek, seler, śmietana, mąka pszenna).

Kluski na parze z polewą truskawkową (mąka pszenna, jajka, mleko, jogurt naturalny, drożdże).

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem, pasta z  sera żółtego z majonezem i świeżym szczypiorkiem, kiełki rzodkiewki, herbata malinowa.

WTOREK 26.05.2020

Śniadanie:Płatki kukurydziane na mleku, bułeczka grahamka z masłem, szynka biała, rukola, herbata z miodem, kolorowe papryczki do chrupania (żółta, zielona, czerwona).

Obiad:Krem z kalafiora z groszkiem ptysiowym (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna).

Sznycle z indyka z ziemniakami i surówką z kiszonej kapusty i marchewki.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Smoothi ananasa i buraczków czerwonych, wafelek ryżowy.

ŚRODA 27.05.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy jasny z masłem, szynka z indyka, roszponka, kakao na mleku, mandarynki.

Obiad: Zupa ogórkowa z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, ogórki kiszone, seler, śmietana).

Makaron z gulaszem wołowym (mąka pszenna, jajka), surówka z pora i kukurydzy (por, marchewka, kukurydza, jogurt naturalny).

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Ciasto zebra (mąka pszenna, jajka, kakao), napój owsiany waniliowy.

CZWARTEK 28.05.2020

Śniadanie: Zupa mleczna z lanym ciastem (mąka pszenna, jajka), chleb graham z masłem, ser żółty gouda wędzony, ogórek kiszony, herbata czarna z cytryną, banan.

Obiad: Krupnik z kaszą pęczak (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, kalafior, seler, śmietana, mąka pszenna).

Łosoś w sezamie z żółtym ryżem, duszona marchewka z zielonym groszkiem.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem, humus z ciecierzycy, pomidorki koktajlowe, herbata z miodem.

PIĄTEK 29.05.2020

Śniadanie:Chleb razowy z masłem, indyk bracki, sałata masłowa, kakao na mleku, winogrona.

Obiad:  Zupa krem dyniowy z prażonymi pestkami dyni (wywar mięsno-warzywny, marchewka, pietruszka, por,seler, śmietana).

Krokiety ziemniaczane z sosem pieczarkowym, ogórki zielone z fetą.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Deserek bounty z bananami i wiórkami czekoladowymi (kakao, banany, mleko kokosowe), herbata miętowa.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką.

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną