Jadłospis

19Maj2020

PONIEDZIAŁEK 18.05.2020

Śniadanie:Weka pszenna z masłem, pasztet wieprzowy, kiełki rzodkiewki, kakao na mleku, pomarańcze.

Obiad: Zupa porowa z lanym ciastem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna, jajka).

Schab w sosie węgierskim z kaszą bulgur, zielony kalafior na parze z masełkiem.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Deserek jogurtowy z granolą czekoladową i chipsami jabłkowymi.

WTOREK 19.05.2020

Śniadanie: Owsianka kokosowa na mleku, bułeczka pszenna z masłem, pasta twarogowa z rzodkiewką i szczypiorek, herbata z cytryną, gruszka.

Obiad: Krem pieczarkowy z grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, pieczarki, seler, mąka pszenna).

Pyzy z mięsem i cebulką zasmażaną (mąka pszenna, jajka, mięso wieprzowe, kapusta biała).

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni słonecznikiem i masłem, ser żółty, ogórek świeży, herbata malinowa.

ŚRODA 20.05.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, filet zapiekany, pomidory, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), jabłko.

Obiad: Zupa szczawiowa z jajkiem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, szczaw, seler, por, śmietana).

Gulasz z cielęciny z kaszą jęczmienną, surówka z ogórków kiszonych z cebulką i oliwą z oliwek.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Ciasto keks z bakaliami (mąka pszenna, jajka, rodzynki, morele, żurawina, orzechy włoskie), soczek wieloowocowy.

CZWARTEK 21.05.2020

Śniadanie: Chleb krakowski pszenno-żytni z masłem (mąka pszenna), szynka włoska, roszponka, herbata czarna, winogrona.

Obiad: Rosołek z zielonym groszkiem i filetem z kurczaka (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, groszek,  seler, kasza manna).

Ryż z musem brzoskwiniowym i bitą śmietaną.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Chleb razowy z masłem, kabanosy drobiowe, papryka czerwona, herbata czarna.

PIĄTEK 22.05.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, szynka staropolska, sałata lodowa, mleko z miodem, melon.

Obiad: Barszcz czerwony zabielany z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny marchewka, buraczki czerwone, pietruszka, seler, śmietana).

Pieczeń rzymska z sosem pomidorowym kaszą kuskus (mąka pszenna, śmietana, jajko), surówka coleslaw (biała kapusta, cebulka, marchewka, majonez).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Twarożek jagodowy z ciasteczkiem owsianym, herbata miętowa.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką. 

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

9Mar2020

PONIEDZIAŁEK 09.03.2020

Śniadanie: Weka pszenna z masłem, ser biały, miód, kakao na mleku, mandarynki.

Obiad: Zupa krem z zielonego groszku z groszkiem ptysiowym, (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, kapusta włoska, seler, śmietana, mąka pszenna).

Schab w sosie koperkowym (śmietana, mąka pszenna), kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej (papryka czerwona, ogórek kiszony, oliwa).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Chleb graham z masłem, pasta z brokułów z fetą, papryka żółta, herbata z dzikiej róży.

 

WTOREK 10.03.2020

Śniadanie: Owsianka na mleku z rodzynkami, bułka pszenna z masłem, szynka Kniazia, sałata lodowa, herbata z cytryną, kiwi.

Obiad: Barszcz biały z kiełbasą i ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana).

Pulpeciki rybne w sosie pomidorowym z makaronem (bułka pszenna, jajko), rukola z oliwą i rzodkiewką.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Czekoladowy budyń jaglany (mleko, kakao), chrupki kukurydziane.

 

ŚRODA 11.03.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy jasny z masłem, kiełbasa żywiecka, sałata masłowa, kakao na mleku, banan.

Obiad: Zupa ogórkowa z ryżem (wywar mięsno-warzywny, marchewka, pietruszka, por,seler, śmietana).

Zapiekanka mięsno-ziemniaczana z warzywami (mąka pszenna, śmietana, masło, marchewka, kalafior, brokuł, mięso wieprzowe).

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni ze słonecznikiem z masłem, szynka z zagrody, kiełki rzodkiewki.

 

CZWARTEK 12.03.2020

Śniadanie: Płatki jaglane z mlekiem, chleb graham z masłem, ser żółty wędzony, szczypiorek, winogrono.

Obiad: Zupa kalafiorowa z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, kalafior, seler, śmietana).

Makaron z białym serem i polewą truskawkową na słodko.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Weka pszenna z masłem, szynka hetmańska , pomidor, herbata z miodem.

 

PIĄTEK 13.03.2020

Śniadanie: Bułka Pikarro z masłem, pieczony filet z indyka, rzodkiewka, kakao na mleku, pomarańcz.

Obiad:  Zupa brukselkowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, brukselka, seler, śmietana, mąka pszenna).

Wieprzowina po chińsku z ananasem  i ryżem (kukurydza, papryka czerwona, pulpa pomidorowa, cebula, ananas).

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Kanapka mleczna (mąka pszenna, jajka, kakao, śmietana 30%, żelatyna), herbata z cytryną.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką.

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

28Lut2020

PONIEDZIAŁEK 02.03.2020

Śniadanie: Chleb pszenno- żytni z ziarnami słonecznika z masłem, serek śmietankowy z ziołami, rzodkiewka, kakao na mleku, gruszka.

Obiad: Zupa pomarańczowa z prażonymi pestkami dyni (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, ziemniaki, dynia, seler, śmietana).

Kolorowy kociołek z ryżem i awokado (filet z kurczaka, cukinia, cebula, fasola szparagowa, papryka czerwona, kukurydza).

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Bułeczka pszenna z masłem, szynka drobiowa, ogórek świeży, herbata czarna z cytryną.

WTOREK 03.03.2020

Śniadanie: Owsianka na mleku, chleb razowy z masłem, awanturka z sardynek z cebulką (ser biały), herbata z miodem, jabłko.

Obiad: Zupa fasolowa z warzywami, zacierką i świeżą natka pietruszki (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, fasola biała, seler, mąka pszenna).

Kopytka w sosie pieczarkowym (mąka pszenna, jajka, śmietana), surówka z marchewki, jabłka i selera.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Chleb orkiszowy ciemny z masłem, pasztet wieprzowy, ogórek kiszony, herbata żurawinowa.

ŚRODA 04.03.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, pasta jajeczna ze szczypiorkiem i żółtym serem, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), winogrona.

Obiad: Kapuśniak z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, kapusta kiszona, seler, por).

Klopsy drobiowe na parze z kaszą bulgur, bukiet jarzyn (marchewka, brokuł, kalafior).

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z masłem, kabanos drobiowy, pomidor, herbata czarna z cytryną.

CZWARTEK 05.03.2020

Śniadanie: Bułka kajzerka z masłem (mąka pszenna), wieprzowinka z pieca, roszponka, kakao na mleku, banan.

Obiad: Zupa krem z cukinii z grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, cukinia,  seler, śmietana, mąka pszenna).

Ryba w cieście naleśnikowym z żółtym ryżem, mix sałat (pomidor, ogórek świeży, cebula czerwona, sałata lodowa, cykoria, sałata rzymska).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Biszkopt z jabłkami z cukrem pudrem (mąka pszenna, jajka), herbata miętowa.

PIĄTEK 06.03.2020

Śniadanie: Weka pszenna z masłem (mąka pszenna), polędwica Sopocka, kiełki rzodkiewki, kawa zbożowa na mleku, melon.

Obiad Zupa pomidorowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny marchewka, pietruszka, seler,śmietana, mąka pszenna).

Gulasz z indyka z kaszą pęczak (mąka pszenna), fasolka szparagowa z masełkiem.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Koktajl truskawkowy z płatkami owsianymi (jogurt naturalny, miód, banan), andrut (mąka pszenna).

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką. Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

24Lut2020

PONIEDZIAŁEK 24.02.2020

Śniadanie: Chleb pszenno – żytni z masłem, ser biały, dżem brzoskwiniowy, kakao na mleku, mieszanka studencka (żurawina, morela, orzechy laskowe, rodzynki).

Obiad: Zupa krupnik na indyku z warzywami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, kasza pęczak).

Racuchy drożdżowe z cukrem pudrem (mąka pszenna, jajko) i polewą z czarnej porzeczki.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Bułka grahamka (mąka pszenna) z masłem, szynka z indyka, kiełki rzodkiewki, herbata z cytryną.

 

WTOREK 25.02.2020

Śniadanie: Kulki czekoladowe na mleku (mąka pszenna, kakao), chleb pszenno-żytni  z masłem, pasta jajeczna ze szczypiorkiem, herbata czarna, melon.

Obiad: Zupa ogórkowa z ryżem zabielana (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, kapusta włoska, seler, śmietana).

Filet z ryby z pieca z ziemniakami, surówka z kapusty kiszonej (cebula, marchewka).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Ciasto drożdżowe z jagodami (mąka pszenna, jajko, masło), herbata malinowa.

 

ŚRODA 26.02.2020

Śniadanie: Chleb krakowski pszenno-żytni z masłem, szynka Orawska, sałata lodowa, mleko z  miodem, banan.

Obiad: Zupa krem z czerwonej soczewicy z groszkiem ptysiowym (wywar mięsno-warzywny, marchewka, pietruszka, por,seler, mąka pszenna).

Gulasz wieprzowy z kaszą pęczak, surówka po żydowsku (kapusta białą, ogórek kiszony, marchewka, kukurydza, oliwa).

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Bułka pikarro z masłem (mąka pszenna), ser żółty, ogórek świeży, herbata wieloowocowa.

 

CZWARTEK 27.02.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, salami wieprzowe, pomidor, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), pomarańcze.

Obiad: Zupa neapolitańska z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, jogurt naturalny, ser żółty, mąka pszenna).

Schab pieczony w jarzynach z ryżem (marchewka, pietruszka, kalafior, brokuł, seler).

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Shake z jarmużu, ananasa i gruszki (jogurt naturalny), chrupki kukurydziane.

 

PIĄTEK 28.02.2020

Śniadanie: Zupa mleczna z kaszą manną, chleb graham z masłem, pasta z tuńczyka z natką pietruszki (majonez), herbata czarna z miodem, marchewka i kalarepka.

Obiad:  Zupa koperkowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana).

Spaghetti z mięsem i sosem pomidorowym oprószone żółtym serem (pomidory, papryka zielona, marchewka).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Budyń waniliowy na mleku (skrobia ziemniaczana), podpłomyk.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

16Lut2020

PONIEDZIAŁEK 17.02.2020

Śniadanie: Chleb graham z masłem, serek śmietankowy, papryka czerwona, kakao na mleku, jabłko.

Obiad: Zupa jarzynowa z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, ziemniaki, seler).

Makaron penne ze szpinakiem, pieczarkami i pomidorkami, ser żółty (mąka pszenna).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Bułka kajzerka z masłem (mąka pszenna),pasta z szynki z majonezem i szczypiorkiem, herbata czarna z cytryną.

 

WTOREK 18.02.2020

Śniadanie: Chleb pszenno – żytni z masłem, pasta z awokado i serka fety, pomidorki koktajlowe, mleko z miodem, gruszka.

Obiad: Zupa brokułowa zabielana z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, brokuły, seler, śmietana).

Kotlet mielony z ziemniakami (mąka pszenna, jajko), marchewka z groszkiem zielonym oprószana (mąka pszenna).

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Wekapszenna z masłem, szynka Juranda, roszponka, herbata czarna z miodem.

 

ŚRODA 19.02.2020

Śniadanie: Zupa mleczna z lanym ciastem (mleko, mąka pszenna, jajko), chleb pszenno – żytni z ziarnami słonecznika z masłem, ser żółty, ogórek świeży, mandarynki.

Obiad: Rosół z makaronem i natką pietruszki (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka,seler, por, mąka pszenna).

Pulpeciki rybne z ryżem (mąka pszenna, jajko), bukiet jarzyn z masełkiem (brokuły, kalafior, marchewka).

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Koktajl truskawkowy na  jogurcie naturalnym, wafelek kukurydziany.

 

CZWARTEK 20.02.2020

Śniadanie: Bułka grahamka z masłem (mąka pszenna), szynka drobiowa, rzodkiewka, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), winogrono.

Obiad: Zupa kminkowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, pieczarki, seler, śmietana, mąka pszenna).

Pieczony filet z indyka z kaszą jęczmienną, sałatka z czerwonych buraczków z cebulką.

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Oponki z cukrem pudrem (biały ser, mąka pszenna, jajko, śmietana), soczek wieloowocowy.

 

PIĄTEK 21.02.2020

Śniadanie: Kaszka kukurydziana na mleku, chleb orkiszowy z masłem (mąka pszenna), salami, kiełki rzodkiewki, kiwi.

Obiad Zupa krem z białych warzyw z grzankami (wywar mięsno – warzywny marchewka, pietruszka, ziemniaki, seler, śmietana, mąka pszenna).

Kasza pęczak, bitki wieprzowe w sosie własnym, sałata lodowa ze śmietaną.

Kompot wieloowocowy.

PodwieczorekWeka pszenna z masłem, serek mozzarella, rukola, herbata miętowa.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

9Lut2020

PONIEDZIAŁEK 10.02.2020

Śniadanie: Weka pszenna z masłem, ser biały, miód, mleko, jabłka.

Obiad: Zupa pomidorowa z lanym ciastem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna, jajko).

Ziemniaki, gulasz z indyka (mąka pszenna), mizeria z ogórków ze śmietaną.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Smoothi ze szpinaku i gruszki (jogurt naturalny), wafelek ryżowy.

 

WTOREK 11.02.2020

Śniadanie: Owsianka na mleku, bułka pszenna z masłem, szynka Kniazia, sałata masłowa, herbata z cytryną, kiwi.

Obiad: Zupa kalafiorowa z ziemniakami zabielana (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, kapusta włoska, seler, śmietana).

Kotlet devolaj z serem żółtym, ryż, surówka z kapusty pekińskiej (papryka, kukurydza).

Kompot jabłkowy.

Podwieczorek: Twarożek waniliowy z musem truskawkowym (ser biały, jogurt naturalny), herbata miętowa.

 

ŚRODA 12.02.2020

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, ser żółty wędzony, pomidor, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), banan.

Obiad: Rosołek z mięsem z indyka (wywar mięsno-warzywny, marchewka, pietruszka, por,seler, kasza manna).

Ziemniaki, jajko w sosie koperkowym (mąka pszenna, śmietana) surówka z marchewki z pomarańczą.

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Chleb pszenno-żytni z masłem, pasztet wieprzowy, papryka, herbata z cytryną.

 

CZWARTEK 13.02.2020

Śniadanie: Kulki czekoladowe na mleku, weka pszenna z masłem, polędwica Sopocka, kiełki rzodkiewki, herbata malinowa, mandarynki.

Obiad: Krem z porów z grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna).

Klopsy wieprzowe z kaszą jęczmienną(bułka pszenna, jajka), buraczki zasmażane.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Jabłka prażone, chrupki kukurydziane , herbata czarna.

 

PIĄTEK 14.02.2020

Śniadanie: Bułka Pikarro z masłem, schab pieczony, rzodkiewka, kakao na mleku, gruszki.

Obiad:  Zupa pieczarkowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, pieczarki seler, śmietana).

Ryba z pieca zapiekana w jarzynach z kaszą kuskus (marchewka, brokuł, kalafior, pomidorki).

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Murzynek w polewie czekoladowej (mąka pszenna, kakao, masło), herbata z cytryną.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną