Jadłospis

30Gru2019

PONIEDZIAŁEK 30.12.2019

Śniadanie: Weka z masłem i miodem, kakao na mleku, banan.

Obiad: Krupnik (wywar mięsno – warzywny, marchew, pietruszka, seler, por)

Podudzia z indyka pieczone, ziemniaki, mizeria ze śmietaną

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Chleb graham z masłem, ser żółty, rzodkiewka, herbata malinowa

 

WTOREK 31.12.2019

Śniadanie: Chleb krakowski z masłem, szynka naturalna, sałata zielona, kawa inka na mleku, mandarynki.

Obiad: Zupa ziemniaczana ze śmietaną ( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, śmietana)

Ryba po grecku (miruna, marchewka, pietruszka, seler, pomidory), ryż

Kompot wiśniowy.

Podwieczorek: Shake jogurtowy o smaku truskawkowym, babka cytrynowa* (mąka pszenna, jajka, masło)

 

ŚRODA 01.01.2020

NOWY ROK

CZWARTEK 02.01.2020

Śniadanie: Zupa mleczna z kaszą manną, chleb słonecznikowy z masłem,pasztet wieprzowo-drobiowy, pomidor, herbata z cytryną, jabłka.

Obiad: Barszcz biały z białą kiełbasą i ziemniakami (wywar warzywny, marchew, pietruszka, seler, por, śmietana)

Makaron z serem i masełkiem na słodko.

Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Weka z masłem, szynka drobiowa, rukola, herbata owocowa.

 

PIĄTEK 03.01.2020

Śniadanie: Bułka kajzerka z masłem i serkiem naturalnym ze szczypiorkiem, mleko, gruszka.

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem (wywar warzywny, marchew, pietruszka, seler, por, śmietana)

Gulasz wieprzowy, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej (kukurydza, marchewka, majonez)

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Chałka z masłem, powidło śliwkowe, herbata z cytryną.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

 

23Gru2019

PONIEDZIAŁEK 23.12.2019

Śniadanie: Chleb słonecznikowy z masłem, szynka ze spichrza, ogórek kiszony, kakao na mleku, winogrona.

Obiad: Zupa koperkowa z makronem (wywar mięsno – warzywny, marchew, pietruszka, seler, por, śmietana)

Ryż po meksykańsku (filet z kurczaka, kukurydza, fasola czerwona, papryka, przecier pomidorowy)

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Serek Danio waniliowy, ciasteczka zbożowe.

WTOREK 24.12.2019

Wigilia

ŚRODA 25.12.2019

Święta Bożego Narodzenia

CZWARTEK 26.12.2019

Święta Bożego Narodzenia

PIĄTEK 27.12.2019

Śniadanie: Weka z masłem, jajecznica na masełku ze szczypiorkiem, mleko, jabłko.

Obiad: Rosolnik z mięsem z indyka (wywar mięsno -warzywny, marchewka, pietruszka,seler, por, śmietana, kasza manna)

Kluski na parze z polewą truskawkową (jogurt naturalny)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Chleb graham z masłem, kabanos wieprzowo-drobiowy, pomidorki koktajlowe, herbata z cytryną.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną

16Gru2019

PONIEDZIAŁEK 16.12.2019

Śniadanie: Chleb graham z masłem, biały ser, roszponka, kakao na mleku, melon.

Obiad: Zupa pomidorowa z makronem (wywar mięsno – warzywny, marchew, pietruszka, seler, por, pomidory, śmietana)

Kasza pęczak, gulasz z indyka, sałatka szwedzka (ogórek kiszony, cebula, marchew)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Jogurt naturalny z granolą (pszenica), banan.

 

WTOREK 17.12.2019

Śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, bułka wieloziarnista z masłem, szynka z Bobrownik, ogórek zielony, herbata z miodem i cytryną, klementynki.

Obiad: Krem z porów z groszkiem ptysiowym ( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler,por, śmietana)

Ziemniaki, klopsy drobiowe (bułka pszenna, jajka) w sosie koperkowym (śmietana), marchew z groszkiem (masło)

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Bułka pszenna z masłem, żółty ser, kolorowa papryka, herbata malinowa.

 

ŚRODA 18.12.2019

Śniadanie: Weka pszenna z masłem, serek mozzarella, rukola, kawa zbożowa (jęczmień, żyto) na mleku, winogrono.

Obiad: Zupa meksykańska z mięsem wieprzowym (wywar mięsno – warzywny, marchew, pietruszka, seler, por, czerwona fasola, kukurydza), ziemniaki.

Ryż z polewką jogurtowo – porzeczkową.

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Chleb graham z masłem, szynka Włoska, pomidor, herbata owocowa.

 

CZWARTEK 19.12.2019

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, szynka Kniazia, rzodkiewka,mleko, jabłka.

Obiad: Barszcz czerwony z fasolą Jaś (wywar warzywny, marchew, pietruszka, seler, por, buraki)

Ziemniaki, ryba miruna panierowana (jaja, mąka pszenna, mleko), surówka z kiszonej kapusty z marchewką.

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Mus owocowy.

 

PIĄTEK 20.12.2019

Śniadanie: Chleb pszenno-żytniz nasionami słonecznika z masłem, kiełbasa żywiecka, sałata lodowa, kakao na mleku, kiwi.

Obiad: Zupa grysikowa (wywar mięsno -warzywny, marchewka, pietruszka,seler, por, śmietana, kasza manna)

Makaron, spaghetti bolognese z mięsem wieprzowym (ser parmezan)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Bułeczka maślana, dżem wieloowocowy, herbata.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

 

7Gru2019

PONIEDZIAŁEK 09.12.2019

Śniadanie: Weka z masłem, miód, kakao na mleku, jabłko.

Obiad: Zupa koperkowa z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, koperek, śmietana)

Makaron penne (mąka pszenna, jaja), indyk w sosie ziołowym, sałata lodowa (śmietana)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Danonek do picia, wafelek kukurydziany.

 

WTOREK 10.12.2019

Śniadanie: Kulki czekoladowe na mleku, bułka pszenna z masłem, szynka hetmańska, ogórek zielony, herbata malinowa, winogrona.

Obiad: Zupa ogórkowa z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, ogórki kiszone, śmietana)

Kasza jęczmienna, kulka od szynki w sosie własnym, surówka z kapusty pekińskiej z marchewką (majonez)

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Chleb graham z masłem, serek mozzarella z zielonymi oliwkami, herbata owocowa.

 

ŚRODA 11.12.2019

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, pasta serowo – pomidorowa ze szprotkami (biały ser), rzodkiewka, banany.

Obiad:  Krem dyniowy z płatkami migdałowymi (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, dynia, śmietana)

Ziemniaki, łosoś zapiekany z parmezanem, brokuły na parze.

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Chałka z masłem, dżem, mleko sojowe waniliowe.

 

CZWARTEK 12.12.2019

Śniadanie: Zupa grysikowa na mleku, chleb słonecznikowy z masłem, żółty ser, papryka czerwona, herbata z miodem i cytryną, pomarańcze.

Obiad: Barszcz biały z kiełbaską (wywar warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana)

Kopytka (jajka, mąka pszenna) z masełkiem.

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Bułka pikarro z masłem, pasztet drobiowy, pomidorki koktajlowe, herbata malinowa.

 

PIĄTEK 13.12.2019

Śniadanie: Chleb pszenny z masłem, jajko ze szczypiorkiem, kawa zbożowa na mleku, gruszki.

Obiad: Krupnik z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana)

Ryż, potrawka z kurczaka z warzywami (marchew, pietruszka, seler, groszek zielony)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe z orzechami (jajka, mąka pszenna, olej) soczek owocowy.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

2Gru2019

PONIEDZIAŁEK 02.12.2019

Śniadanie: Bułka wieloziarnista z masłem, serek śmietankowy, ogórek zielony, kakao na mleku, gruszka.

Obiad: Zupa gulaszowa z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana)

Makaron (jajka, mąka pszenna) z białym serem, polewka jogurtowo – truskawkowa.

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Chleb pszenno – żytni, kabanosy, pomidorki koktajlowe, herbata malinowa.

 

WTOREK 03.12.2019

Śniadanie: Muesli na mleku, chleb graham z masłem, szynka, rzodkiewka, herbata owocowa, banan.

Obiad:Zupa ziemniaczana (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, ziemniaki, śmietana)

Kaszotto (kasza gryczana) z mięsem wołowym i warzywami (kolorowa papryka, cukinia) w sosie pomidorowym.

Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Kisiel brzoskwiniowy* (mąka ziemniaczana), ciasteczka wielozbożowe.

 

ŚRODA 04.12.2019

Śniadanie:  Chleb orkiszowy z masłem, hummus, kiełki, herbata z miodem i cytryną, melon.

Obiad: Krem z białych warzyw z grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, ziemniaki, kalafior, ciecierzyca, śmietana)

Ziemniaki, rybka smażona (mleko, jajka, mąka pszenna) surówka z kapusty kiszonej z marchewką.

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Serek waniliowy, chrupki kukurydziane.

 

CZWARTEK 05.12.2019

Śniadanie:Gwiazdki cynamonowe zmlekiem, weka z masłem, szynka Juranda, pomidor, herbata malinowa, pomarańcze.

Obiad: Zupa brokułowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, brokuł, śmietana)

Kasza kuskus (pszenica), gulasz cielęcy, surówka z buraczków z cebulką.

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Pana Cotta* z musem wiśniowym, soczek owocowy.

 

PIĄTEK 06.12.2019

Śniadanie: Chleb słonecznikowy z masłem, pasta z szynki (majonez), ogórek kiszony,kakao na mleku, kiwi.

Obiad: Barszcz czerwony z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, buraki, śmietana)

Ryż, klopsiki z pieca (mięso wieprzowe), marchewka z groszkiem (masło)

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Bułka pszenna z masłem, ser żółty, papryka czerwona, herbata malinowa.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

 

24Lis2019

PONIEDZIAŁEK 25.11.2019

Śniadanie: Chleb graham z masłem, pasztet drobiowy, ogórek kiszony, mleko, jabłko.

Obiad: Zupa z zielonego groszku z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, groszek zielony, śmietana)

Kasza jęczmienna , pulpeciki cielęce w sosie koperkowym, surówka z marchewki z chrzanem (jogurt naturalny)

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Budyń waniliowy* (mąka pszenna, mleko) z wiórkami czekolady.

 

WTOREK 26.11.2019

Śniadanie: Kulki czekoladowe z mlekiem, chleb pszenny z masłem, salami, ogórek zielony, herbata owocowa, winogrono.

Obiad:Zupa pomidorowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, pomidory, śmietana)

Zapiekanka ziemniaczana z mięsem wieprzowym i warzywami pod beszamelem (parmezan)

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Weka z masłem, szynka z Bobrownik, rucola, herbata malinowa.

 

ŚRODA 27.11.2019

Śniadanie:  Chleb słonecznikowy z masłem, jajko na twardo, szczypiorek, kakao na mleku, banan.

Obiad: Rosolnik z indykiem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kasza manna, śmietana)

Pierogi ruskie (jajka, mąka pszenna) z cebulką.

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Chleb orkiszowy z masłem, ser żółty, ogórek zielony, herbata z dzikiej róży.

 

CZWARTEK 28.11.2019

Śniadanie: Bułka pikarro z masłem, pasta z sera białego z suszonymi pomidorami i bazylią, zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), kiwi.

Obiad: Krem pieczarkowy z grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, pieczarki, śmietana)

Ziemniaki, rybka miruna na parze, szpinak (śmietana 30%).

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Babka Piegusek* (jajka, mąka pszenna, olej) z lukrem, soczek owocowy.

 

PIĄTEK 29.11.2019

Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, weka z masłem, serek mozzarella, pomidorki koktajlowe, herbata z miodem i cytryną, mandarynki.

Obiad: Zupa fasolowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, fasola, śmietana)

Ryż, pieczone podudzia z indyka, sałata lodowa (śmietana).

Kompot jabłkowy

Podwieczorek: Smoothie (jogurt naturalny) melon z truskawką, wafelek ryżowy.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.