Jadłospis

12Lis2019

PONIEDZIAŁEK 11.11.2019

Święto Niepodległości.

WTOREK 12.11.2019

Śniadanie: Chleb graham z masłem, parówki, ogórek zielony, kakao na mleku, gruszki.

Obiad: Zupa koperkowa z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, koperek, śmietana)

Kasza jęczmienna, mięso wieprzowe w sosie pomidorowym, sałatka szwedzka (ogórki kiszone, marchewka, cebulka)

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Serek waniliowy, wafelek ryżowy.

ŚRODA 13.11.2019

Śniadanie: Zupa mleczna z kaszą manną, bułka kajzerka z masłem i miodem, herbata owocowa, banan.

Obiad: Zupa krem z dyni z mięskiem i groszkiem ptysiowym (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, dynia, śmietana)

Kluski śląskie z sosem pieczarkowym, surówka z marchewki i jabłka.

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Kanapka z masłem, kiełbasa krakowska, sałata zielona, herbata malinowa.

CZWARTEK 14.11.2019

Śniadanie: Weka z masłem, ser żółty, pomidorki koktajlowe, kawa zbożowa (jęczmień, żyto) na mleku, winogrona.

Obiad: Zupa jarzynowa z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, brokuł, kalafior, śmietana)

Ziemniaki, bitki schabowe (mąka), sałata zielona (jogurt naturalny)

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe * (mąka, jajka, olej ), soczek owocowy.

PIĄTEK 15.11.2019

Śniadanie: Kanapka z masłem, szynka, rzodkiewka, mleko, jabłka.

Obiad: Barszcz czerwony z ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, buraki, śmietana)

Ryż, kurczak w sosie śmietanowo – ziołowym, surówka z pomidorków ze szczypiorkiem

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Kanapka z masłem, jajko w sosie jogurtowym z groszkiem, herbata malinowa.

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

4Lis2019

PONIEDZIAŁEK 04.11.2019

Śniadanie:Weka z masłem, pasztet drobiowy, ogórek kiszony, kakao na mleku, banany.

Obiad: Krupnik z kaszą jęczmienną (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, ziemniaki, śmietana)

Makaron, klopsiki nadziewane mozzarellą z sosem pomidorowym, mizeria (śmietana)

Kompot śliwkowy

Podwieczorek: Prażone jabłka z cynamonem, ciasteczka wielozbożowe.

WTOREK 05.11.2019

Śniadanie: Gwiazdki cynamonowe z mlekiem, chleb pszenno – żytni z masłem, pasta jajeczna z żółtym serem (szczypiorek, majonez), herbata malinowa, pomarańcze.

Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, soczewica, śmietana)

Ziemniaki, rybka smażona (jajka, mąka), surówka z kapusty pekińskiej z marchewką i kukurydzą.

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Koktajl jarmużowy (jarmuż, banan, kiwi, sok, z cytryny, mleko), wafelek kukurydziany.

ŚRODA 06.11.2019

Śniadanie:  Chleb graham z masłem , szynka z bobrownik, sałata zielona, kawa zbożowa (jęczmień, żyto) z mlekiem, arbuz.

Obiad: Krem z batatów z grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, bataty, śmietana)

Kasza pęczak, filet z kurczaka pod pierzynką z porów, surówka z buraków (ogórek kiszony, cebulka)

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Ciasto drożdżowe (jajka, mąka, masło) z powidłami, soczek owocowy.

CZWARTEK 07.11.2019

Śniadanie: Płatki owsiane na mleku, kanapka z masłem, ser żółty, papryka czerwona, herbata owocowa, kiwi.

Obiad: Rosolnik z mięsem indyczym i lanym ciastem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, jajka, mąka, śmietana)

Ryż z musem brzoskwiniowym z kleksem bitej śmietany.

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Kanapka z masłem, szynka Juranda, ogórek zielony, herbata z miodem.

PIĄTEK 08.11.2019

Śniadanie: Chleb orkiszowy z masłem, indyk bracki, rzodkiewka, mleko, jabłka.

Obiad: Zupa jarzynowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, śmietana)

Ziemniaki, gulasz cielęcy w sosie paprykowym, marchewka z groszkiem (masło)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Bułka kajzerka z dżemem, mleko sojowe o smaku waniliowym.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

28Paź2019

PONIEDZIAŁEK 28.10.2019

Śniadanie:Chleb orkiszowy z masłem, serek śmietankowy z rzodkiewką i szczypiorkiem, kawa zbożowa (jęczmień, żyto) na mleku, mandarynki.

Obiad: Zupa brokułowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, brokuły, śmietana, jaja, mąka pszenna)

Ryż, schab słodko – kwaśny w jarzynach (marchew, pietruszka, seler, ananas, pomidory).

Kompot śliwkowy

Podwieczorek: Kisiel morelowy * (mąka ziemniaczana), chrupki kukurydziane.

WTOREK 29.10.2019

Śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, chleb graham z masłem, pasta z szynki (majonez, szczypiorek), ogórek kiszony, herbata z dzikiej róży, jabłka.

Obiad: Zupa kalafiorowa z lanym ciastem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kalafior, śmietana, mąka, jajka)

Kasza pęczak, gulasz (filet z kurczaka), surówka z marchewki i jabłka.

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Serek Danio, banany.

ŚRODA 30.10.2019

Śniadanie:  Chleb pszenno – żytni z masłem, kiełbasa żywiecka, ogórek zielony, kakao na mleku, śliwki.

Obiad:Zupa gulaszowa z ziemniakami i papryką (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, mięso wieprzowe, ziemniaki, papryka)

Naleśniki z serem i polewą jogurtową (mąka pszenna, mleko, jajka).

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Kanapka z masłem, kabanos drobiowy, pomidorki koktajlowe, herbata malinowa.

CZWARTEK 31.10.2019

Śniadanie: Weka z masłem, ser żółty, sałata zielona, mleko, melon.

Obiad: Krem z zielonych warzyw z groszkiem ptysiowym (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, brokuły, cukinia, zielony groszek, śmietana)

Ziemniaki, filet rybny w wiórkach kokosowych, sałata pekińska z czerwoną papryką(jogurt naturalny).

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Kanapka z masłem, mozzarella z roszponką, herbata malinowa.

PIĄTEK 01.11.2019

Święto Wszystkich Świętych.

 

 

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

21Paź2019

PONIEDZIAŁEK 21.10.2019

Śniadanie: Chleb graham z masłem, pasztet drobiowy, ogórek zielony, mleko, kiwi

Obiad: Pomidorowa z makaronem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, koncentrat pomidorowy, śmietana)

Kasza jęczmienna, zrazy z sosem pieczarkowym, mizeria (śmietana)

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Kanapka z masłem, serek mozzarella, rucola, herbat malinowa.

WTOREK 22.10.2019

Śniadanie: Płatki orkiszowe na mleku, chleb pszenno – żytni z masłem, szynka Bracka, pomidor, herbata owocowa, melon

Obiad: Krem marchwiowy z zieloną pietruszką i grzankami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, śmietana)

Ziemniaki, ryba zapiekana w jarzynach

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Odwrócone ciasto ananasowe (jajka, mąka), soczek owocowy

ŚRODA 23.10.2019

Śniadanie: Bułeczka z masłem, serek śmietankowy, papryka czerwona, kakao na   mleku, jabłko

Obiad: Barszcz biały z kiełbaską i ziemniakami (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, śmietana). Knedle ze śliwkami z polewą jogurtową.

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Kanapka z masłem, pasta z zielonego groszku, pomidorki koktajlowe   herbat malinowa.

CZWARTEK 24.10.2019

Śniadanie: Muesli z mlekiem, kanapka z masłem, ser żółty, zielony ogórek, herbata   malinowa, brzoskwinie

Obiad: Zupa z żółtej fasolki z lanym ciastem i koperkiem (wywar mięsno – warzywny,   marchewka, pietruszka, seler, por, żółta fasolka, śmietana)

Ziemniaki, eskalopki (jajka, bułka tarta), buraczki na ciepło.

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Koktajl szpinakowy (szpinak, gruszka, jabłko, banan, sok z cytryny,  jogurt naturalny)

PIĄTEK 25.10.2019

Śniadanie: Chleb wieloziarnisty z masłem, pasta twarogowa z rzodkiewką (jogurt naturalny), kakao na mleku, banan

Obiad: Zupa ogórkowa z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, ogórki kiszone, śmietana)

Makaron penne w sosie bolońskim z mięsem indyczym (pomidory, papryka, cukinia)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Sałatka owocowa (melon, kiwi, banan, winogrono) z kleksem bitej   śmietany.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

14Paź2019

PONIEDZIAŁEK 14.10.2019

Śniadanie: Kanapka z masłem, powidło śliwkowe, kakao na mleku, jabłko

Obiad: Zupa grysikowa z mięsem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, śmietana)

Ryż , polewa truskawkowa (jogurt naturalny)

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Chleb graham z masłem, pasztet drobiowo – wieprzowy, ogórek kiszony, herbata owocowa.

WTOREK 15.10.2019

Śniadanie: Płatki owsiane na mleku, kanapka z masłem, szynka kniazia, rzodkiewka, sałata lodowa, herbata z cytryną i miodem, śliwki

Obiad:Zupa ziemniaczana z natką pietruszki (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, ziemniaki, śmietana)

Kolorowy makaron, gulasz z indyka, żółta fasolka szparagowa

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Bananowy deserek z granolą czekoladową (jogurt naturalny).

ŚRODA 16.10.2019

Śniadanie: Bułka Rosso z masłem, pasta serowo – rybna: szprotki, twaróg półtłusty, szczypior, mleko, winogrona

Obiad: Krem porowo – ziemniaczany z groszkiem ptysiowym

(wywar mięsno – warzywny, marchew, pietruszka, seler, por, ziemniaki, śmietana)

Gołąbki (mięso wieprzowe) bez zawijania w sosie pomidorowym.

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Kisiel brzoskwiniowy *, chrupki kukurydziane.

CZWARTEK 17.10.2019

Śniadanie: Zupa mleczna z lanym ciastem (mąka, jajko) chleb słonecznikowy z masłem, ser żółty, kiełki rzeżuchy, herbata wieloowocowa, gruszki

Obiad: Kociołek pełen warzyw (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, kalafior, brokuł, śmietana)

Ziemniaki, sznycelki z ryby (miruna, mąka pszenna, jajka, bułka tarta), surówka z kapusty kiszonej z marchewką

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Trójkąciki tostowe z masłem, pasta zielona (brokuł, ser typu feta), czerwona papryka, herbata owocowa

PIĄTEK 18.10.2019

Śniadanie: Bułka Pikarro z masłem, schab pieczony, pomidor, sałata zielona, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto), banany

Obiad:Zupa koperkowa z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, śmietana)

Ziemniaki, podudzia z indyka w przyprawach, sałata lodowa (śmietana)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek:Słodki placek marchewkowy (jajka, mąka), soczek owocowy.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.

7Paź2019

PONIEDZIAŁEK 07.10.2019

Śniadanie: Chleb mieszany z masłem, parówki z szynki, pomidor, kawa zbożowa z mlekiem (jęczmień, żyto),kiwi

Obiad: Żurek z ziemniakami i kiełbaską (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, ziemniaki, mąka pszenna, śmietana)

Ziemniaki, jajko w sosie chrzanowym, marchewka z ananasem

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Chleb razowy,ser żółty, zielony ogórek, herbata malinowa

WTOREK 08.10.2019

Śniadanie: Płatki ryżowe na mleku, chleb graham z masłem, pasztet drobiowy, papryka czerwona, herbata z miodem, melon

Obiad:Krem pieczarkowy z grzankami(wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, pieczarki, śmietana)

Ziemniaki, sznycle wieprzowo – wołowe (jajko, bułka tarta), sałatka szwedzka (ogórki kiszone, marchewka, cebulka)

Kompot wiśniowy

Podwieczorek: Koktajl truskawkowy* ( jogurt naturalny ), ciasteczka wielozbożowe.

ŚRODA 09.10.2019

Śniadanie: Chleb pszenno – żytni z masłem, szynka naturalna, sałata zielona, kakao na mleku, śliwki

Obiad:Zupa neapolitańska z zacierką (wywar mięsno – warzywny, marchew, pietruszka, seler, por, mąka pszenna, jajka, ser żółty)

Pierogi z mięsem i kapustą (jajka, mąka, cebulka)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Bułka razowa z masłem, serek mozzarella, pomidorki koktajlowe, herbata z czarnej porzeczki

CZWARTEK 10.10.2019

Śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, bułka pikarro z masłem, serek śmietankowy, rzodkiewka, herbata wieloowocowa, gruszki

Obiad: Zupa solferino z ryżem (wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, przecier pomidorowy )

Ziemniaki, łosoś zapiekany z parmezanem, szpinak (śmietana 30%)

Kompot truskawkowy

Podwieczorek: Kakaowe ciasto ucierane ze śliwkami* (jajko, masło, mąka) soczek owocowy.

PIĄTEK 11.10.2019

Śniadanie: Chleb graham z masłem, ser żółty, pomidor, kakao na mleku, nektarynki

Obiad: Rosolnik z lanym ciastem ( wywar mięsno – warzywny, marchewka, pietruszka, seler, por, mąka, jajka )

Kasza pęczek, pieczeń wieprzowa, buraki na ciepło(śmietana)

Kompot wieloowocowy

Podwieczorek: Weka z masłem, biały ser,rzodkiewka, szczypiorekherbata z dzikiej róży.

 

*wyrób własny, składniki alergenne zostały wyróżnione pogrubioną czcionką,

Dzieci między posiłkami dostają wodę niegazowaną.