Przedszkole

6Gru2018

W środę (05.12.2018) i w czwartek (06.12.2018), nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Staruszek z wielką radością przywitał się z dziećmi i wręczył im prezenty. Odpowiadał na wszystkie pytania dzieci, a sam również dopytywał na różne tematy. Pod koniec spotkania każda grupa miała robione pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

https://photos.google.com/share/AF1QipMwDWAY7tHSCiOdOCge0DExpMMyMv1It7Kf6HoHafugPmZzT3olfQd034SWJChHuQ?key=MmdEMUExN3dTMUx3YmJwcmo0UjJyLVJqcDdNLWVB

28Lis2018

Dnia 28.11.2018 (środa) przedszkolaki uczestniczyły w koncercie „Krakowiaczek jeden”. Dzieci wysłuchały i poznały kroki polskich tańców narodowych, takich jak: polonez, krakowiak, mazur, kujawiak, oberek.

 

26Lis2018

W poniedziałek (26.11.2018) odbyły się warsztaty z policją. Przedszkolaki poznały i utrwaliły wiadomości na temat zachowania bezpieczeństwa na drodze. Pani uwrażliwiała swoich słuchaczy, jak ważne jest, aby zawsze nosić odblaski, rozglądać się na przejściu dla pieszych, pilnować się dorosłych itp. Dzieci z uwagą słuchały i odpowiadały na zadane pytania.

23Lis2018

Dnia 23.11.2018 (piątek), gościliśmy w naszym przedszkolu artystów z Agencji Artystycznej „Uśmiech” z musicalem pt.: „Przybyli ułani pod okienko”. Program treści patriotycznej, zaciekawił najmłodszych widzów. Artyści mogli liczyć na wsparcie przy wykonywaniu pieśni, m.in. „Ułani, ułani..”, „Raduje się serce..” itp. Przedszkolaki znają te pieśni i chętnie je śpiewają.

21Lis2018

W naszym przedszkolu dbamy o kultywowanie dawnych wartości. Jesteśmy dumni ze swojego pochodzenia, regionu. Kącik regionalny, który powstał na auli przedszkola, w pełni odwzorowuje nasz region. Serdecznie dziękujemy paniom: Aleksandra Iwanicka, Danuta Kwatera, Diana Stokłosa, za dostarczenie rekwizytów. Panie, dołożyły wszelkich starań, by wyglądał on jak najpiękniej. Teraz, każdy, kto odwiedzi nasze przedszkole, może podziwiać dekoracje regionalną.

19Lis2018

Wyniki konkursu „Moja Wolna Ojczyzna”

 

Grupy młodsze 3-4 latki

1 miejsca: Tymoteusz Bąk gr IV;  Krysia Kruczek gr III

2 miejsce: Julia Samborska gr I

3 miejsce: Jan Pawlik gr IV

 

Wyróżnienia:

Karolina i Jędrzej Mazoń gr I

Helena Samborska gr IV

Tymoteusz Zakrzewski gr III

 

Grupy starsze 5-6 latki

1 miejsce: Oliwia Książek gr V

2 miejsce: Borys Sądag gr VI

3 miejsce: Jaoanna Korczyk gr VIII

 

Wyróżnienia:

Jan Kobuszewski gr VII

Staś Orchel gr VII

Mateusz Kwatera gr VIII

Sara Zakrzewska  gr VII

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Opiekunowie konkursu: Anna Hończak- Dziubina i Katarzyna Kuzio