Przedszkole Ogłoszenia

14czerwiec2021

Informujemy, że rekrutacja do Samorządowego Przedszkola nr 41
im. Zbigniewa Wodeckiego w Krakowie na rok szkolny 2021/2022 wciąż trwa!

29.06.2021r. o godz.16.30

zapraszamy na

„Dzień otwartych drzwi dla Rodziców”,

odpowiemy na wszystkie pytania, oprowadzimy po przedszkolu
i opowiemy o naszej działalności.

Ważne informacje:

1. W związku z trwającymi obostrzeniami, Dzień otwarty ma charakter informacyjny, do przedszkola zapraszamy wyłącznie Rodziców.
  2. Prosimy o wejście na teren przedszkola w maseczce i skorzystanie z dezynfekatora przy wejściu.

Czekamy na Was,

serdecznie zapraszamy!

10czerwiec2021

INFORMUJEMY, ŻE REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA WCIĄŻ TRWA!

Nasza przedszkolna społeczność to serdeczny, kreatywny zespół nauczycieli, życzliwi pracownicy oraz dzielne przedszkolaki, które każdego dnia z uśmiechem biegną do swoich grup.

Nasz budynek jest duży i nowy i pod swoje skrzydła może przyjąć osiem grup, a my jesteśmy gotowi, aby przyjąć jeszcze więcej dziecięcych uśmiechów, a w zamian oddać dzieciom naszą przyjaźń, przekazać wiedzę i wspierać we wszechstronnym rozwoju.

Nasi absolwenci cieszą się w szkołach znakomitą opinią i wspominają nas z ogromnym sentymentem.

Nasze przedszkole oferuje dzieciom zabawę na dwóch placach zabaw, jeden z nich w bieżącym roku szkolnym został otulony drzewkami, nad którymi dzieci sprawują opiekę. Place zabaw doposażyliśmy w nowe zabawki oraz drewnianą kuchenkę, wyposażoną w akcesoria kuchenne.

Zapraszamy Dzieci starsze i młodsze, zachęcamy Rodziców do zapoznania się z naszym przedszkolem na stronie internetowej, odwiedzenia galerii naszej pysznej kuchni, którą mamy na miejscu i zadawania nam pytań, bo my chcemy podzielić się z Wami tym, co u nas jest fajne, wartościowe i piękne.

Zapraszamy serdecznie, pozostajemy dla Was otwarci i chętnie odpowiemy na każde pytanie!

Wniosek o przyjęcie do przedszkola