Przedszkole Ogłoszenia

19Lut2019

Zapisy na dyżur wakacyjny w lipcu 2019

W dniach od 18.02.2019r. do 01.03.2019r. rozpoczynamy rekrutację na dyżur wakacyjny dla dzieci z naszego przedszkola. Potwierdzenie woli kontynuacji należy składać w sekretariacie przedszkola. Druki dostępne są również u Pań na dyżurce.

W dniach od 11.03.2019r. do 22.03.2019r. rozpoczynamy rekrutację na dyżur wakacyjny dla dzieci spoza naszego przedszkola. Dokumentem potwierdzającym chęć zapisu jest „Karta zapisu” pobrana i potwierdzona w macierzystym przedszkolu. Zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie w godzinach jego otwarcia.

Zasady rekrutacji dostępne są w dokumencie poniżej

Małgorzata Opryszek

karta zapisu na dyżur wakacje 2019

Potwierdzenie woli kontynuacji- TYLKO DZIECI Z P41

Zarzadzenie – rerkrutacja na wakacje

Zasady rekrutacji wakacje

1Lut2019

Szanowni Państwo,

Przedstawiam wykaz samorządowych przedszkoli mających dyżur wakacyjny w okresie lipiec- sierpień 2019 r.

Równocześnie informuję, że przedszkole nasze będzie czynne w miesiącu LIPCU.

O terminach zapisu zostaną Państwo poinformowani w późniejszym terminie.

harmonogram dyżurów

Małgorzata Opryszek

/Dyrektor Przedszkola/

27Sty2019

Celem  Projektu „Aniołkowe Granie” jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród dzieci, młodzieży, rodziców i placówek edukacyjnych, a także integracja środowisk przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczych.

Jednym z elementów Projektu jest koncert charytatywny dedykowany dzieciom z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i pogotowi opiekuńczych, w czasie którego przedstawiciele szkół i przedszkoli wręczają paczki z upominkami wychowankom z rodzinnych form pieczy zastępczej. Forma koncertu jest tak opracowana, aby przez zabawę dzieci uwrażliwiały się na losy rówieśników, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w placówkach opiekuńczych.

Małopolski Kurator Oświaty obejmuje patronat honorowy nad projektem „Aniołkowe Granie”.

20Sty2019

Szanowni Rodzice

28 stycznia 2018 r. w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy. Prosimy o przygotowanie dla dzieci odpowiedniego na ta okazję stroju i pozostawienie go w półeczce w szatni. Dzieci przy pomocy wychowawców i pań woźnych przebiorą się w stroje tuż przed balem.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci 🙂

8Sty2019

11 stycznia 2019 (piątek) o godzinie 10.00, w auli przedszkola, odbędzie się Koncert Galowy I edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych. Spotkanie rozpocznie się od ogłoszenia wyników konkursu oraz wręczenia dyplomów i nagród dla zwycięzców. Następnie, laureaci zaprezentują raz jeszcze swoje występy. Ważnym punktem programu, będzie gościnny występ uczniów ze Szkoły Muzycznej I stopnia Nr 1 im. St. Wiechowicza oraz uczniów ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. B. Rutkowskiego.
Patronat nad konkursem  sprawuje Prezydent  miasta Krakowa – Jacek Majchrowski oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy X – Maciej Nazimek.
Zapraszamy wszystkich rodziców i bliskich na to wyjątkowe kolędowanie.

8Sty2019

Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach prowadzonych w przedszkolu, podczas których będą mogły poczuć się jak prawdziwi badacze – odkrywcy świata.
10 i 14.01.2019 Zabawa z nauką – czy da się biec po cieczy nienewtonowskiej – domowa rakieta – jak to jest z tymi kolorami?

Dodatkowe informacje na stronie: http://www.akademiaodkrywcow.com/