Wydarzenia galeria

31Mar2021

Nasza „nowa grupa ” 😉 przygotowuje się do Świąt Wielkanocnych

17Lut2021

Z okazji Walentynek każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.

22Gru2020

Dzień 22.12 rozświetlił nasze przedszkole wyjątkowym blaskiem. Pani Dyrektor, nauczyciele i pracownicy spotkali się na świątecznym obiedzie. Do naszego Grona dołączyli zaproszeni przedstawiciele Rady Rodziców, Pani Barbara i Pani Edyta, które ucieszyły nas swoją serdeczną obecnością. Pani Dyrektor złożyła całej społeczności przedszkolnej piękne życzenia i podziękowała za trud włożony w przygotowanie uroczystego spotkania. Swoje podziękowania Dyrektor skierował także do samych nauczycieli, którzy w wyjątkowy sposób zatroszczyli się o świąteczną atmosferę w grupach, czego wyrazem była przykładna postawa Dzieci i pięknie brzmiąca kolęda. Pyszny obiad smakował Wszystkim, a jego prawdziwie wigilijny charakter jednoczył całą naszą społeczność.

Dzisiejszy dzień sprawił, że wyczekiwana atmosfera nadchodzących Świąt, zagościła w każdym sercu.

3Gru2020
10Lis2020