Wydarzenia galeria

2Cze2021

W dniu 2.06.21r. świętowaliśmy Dzień Dziecka. W ustrojonym i kolorowym ogrodzie na Dzieci czekały niespodzianki i piękne słońce. Szczęśliwe Przedszkolaki bawiły się na dwóch obiektach: dmuchanym zamku oraz dmuchanej zjeżdżalni. Rozwiązywały zagadkę, jak znaleźć wyjście z labiryntu, miały okazję sportowo poćwiczyć i porywalizować, a na kocach pałaszowały owocowe batoniki i zbierały siły na kolejne atrakcje. Do równie bajecznego ogródka Maluszków zaprosiliśmy Starszaki, które mile zaskoczone, korzystały z przygotowanych aktywności: malowały na folii, pokonywały sensoryczną ścieżkę oraz tunele, łapały mydlane bańki oraz „gotowały” barwiony ryż. Z rumianych twarzy Przedszkolaków nie schodził uśmiech, który był dla nas największą nagrodą. Dzieci bawiły się wspaniale, a my razem z nimi. Zapamiętamy ten dzień na długo!

Z całego serca dziękujemy Rodzicom, którzy wspierali nas w przygotowaniach. Wasza pomoc i dobre słowo były dla nas dużą motywacją oraz silnym wsparciem.

27Maj2021

27.05.21r. w naszym przedszkolu odbyła się degustacja potraw, które znajdują się w menu naszego przedszkola. Rodzice przyprowadzający Dzieci mieli okazję spróbować kanapek z różnego rodzaju pastami, ciasto „Zebra” oraz Smoothie jabłkowo – szpinakowe z pomarańczą. Za kulinarnym przedsięwzięciem „stanęły” nasze Panie kucharki oraz Pani Intendent, którym gorąco dziękujemy, i które na co dzień starają się, aby posiłki dla Przedszkolaków były estetyczne, kolorowe, a przede wszystkim pyszne i zdrowe. Mamy nadzieję, że przekąski wprowadziły Rodziców w dobry nastrój od samego rana.

31Mar2021

Nasza „nowa grupa ” 😉 przygotowuje się do Świąt Wielkanocnych

17Lut2021

Z okazji Walentynek każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.

22Gru2020

Dzień 22.12 rozświetlił nasze przedszkole wyjątkowym blaskiem. Pani Dyrektor, nauczyciele i pracownicy spotkali się na świątecznym obiedzie. Do naszego Grona dołączyli zaproszeni przedstawiciele Rady Rodziców, Pani Barbara i Pani Edyta, które ucieszyły nas swoją serdeczną obecnością. Pani Dyrektor złożyła całej społeczności przedszkolnej piękne życzenia i podziękowała za trud włożony w przygotowanie uroczystego spotkania. Swoje podziękowania Dyrektor skierował także do samych nauczycieli, którzy w wyjątkowy sposób zatroszczyli się o świąteczną atmosferę w grupach, czego wyrazem była przykładna postawa Dzieci i pięknie brzmiąca kolęda. Pyszny obiad smakował Wszystkim, a jego prawdziwie wigilijny charakter jednoczył całą naszą społeczność.

Dzisiejszy dzień sprawił, że wyczekiwana atmosfera nadchodzących Świąt, zagościła w każdym sercu.