6Gru2018

W środę (05.12.2018) i w czwartek (06.12.2018), nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Staruszek z wielką radością przywitał się z dziećmi i wręczył im prezenty. Odpowiadał na wszystkie pytania dzieci, a sam również dopytywał na różne tematy. Pod koniec spotkania każda grupa miała robione pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

4Gru2018

4 grudnia „Sówki” wspólnie przystroiły grupową choinkę. Każde dziecko wybierało ozdoby, które najbardziej mu się podobały i samodzielnie wieszało je na gałązkach naszej choinki.

30Lis2018

30 listopada gr V świętowała Andrzejki. Z tej okazji dzieci przyszły przebrane w stroje swoich ulubionych postaci. Każde dziecko mogło sprawdzić co czeka go w przyszłości podczas andrzejkowych wróżb. Odbyły się również wesołe tańce  wspólne zabawy. Na koniec dla każdego dziecka czekał pyszny poczęstunek.

30Lis2018

Dnia 30.11.2018 (piątek), grupa VI obchodziła Andrzejki. Wspólna zabawa przy muzyce, rzut monetą do wiaderka, lanie woskiem przyniosło dzieciom dużo radości. Dzieci dowiedziały się też, co ich czeka w przyszłości, kto jako pierwszy wyjdzie za mąż/ożeni się i jakie imię będzie miała wybranka serca. Zabawa andrzejkowa zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców dzieci.

28Lis2018

Dnia 28.11.2018 (środa) przedszkolaki uczestniczyły w koncercie „Krakowiaczek jeden”. Dzieci wysłuchały i poznały kroki polskich tańców narodowych, takich jak: polonez, krakowiak, mazur, kujawiak, oberek.